Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűntek a fideszes komment...

Hova tűntek a fideszes kommentelők a fideszes politikusok szociálismédia-profiljai alól?

Figyelt kérdés

Még a Facebook-on úgy ahogy, de YouTube-on meg TikTokon az összes Fideszes megnyilvánulás alatt kb 4/5 arányban ellenséges vagy gúnyos kommentek vannak. Ld.

pl. Szentkirályi; Menzer, Szijjártó Orbán profiljait. Pár hónapja még tele voltak a fideszes posztok magyar zászlócskás-szívecskés szupportáló kommentekkel. Ma meg töredékannyi, viszont sok a hahotázós fej



ápr. 20. 04:21
A kérdező szavazást indított:
Én is észrevettem
Nekem nem tűnt fel semmi ilyesmi
Tenyleg? Én nem szoktam nézni ezeket de örülök neki
Tényleg? En nem szoktam nézni ezeket, de aggasztó
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Irreleváns. Ne reménykedj.

A kormány marad.

De ha nem tetszik, lehet menni nyugatra a barbárok közé ( ahonnan az őslakosok tömegesen jönnek Közép-Európába, főleg Magyarországra), vagy lehet menni U-Krajinába harcolni, Zelenszkij tárt karokkal vár ágyútölteléknek.

ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szégyenkeznek.
ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Azért a vietnámiak aktívak, pl Magyar Péter posztjai alá "ők" "nyomják" a nevetős fejeket 🤭
ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

Megfigyeltem, sokmindent elmond ez az ellenzék szavazótáboráról...

Azt a rengeteg, rosszindulatú, szemétkedő, aljas hozzászólást ami ott megy, nem piskóta.

Sosem szavaztam a fideszre, meg semmi másra, de kb okádékom lett mára a Fideszező emberektől.

Leginkább pszichológiai okot látok ebben, ha már valaki elkezd a környezetemben károgni a politikáról, kb akkor láttam utoljára.

ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek tele a f4sza a fidesszel, csak néhány bérkommentelő van itt is.
ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4# Nagyon kis intellektuálisnak állítod be magad a másfél pipáddal, te kis birka. :D
ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem tűntünk el, csak Magyar Péter mellé álltunk, mert ő a messiás, aki egyesíti a népét. Kiábrándult fideszes és vérbeli ellenzéki végre megláttuk a testvért egymásban és Magyar Péter végtelen zászlaja alatt egyesültünk, hiszen ő a politikai messiás, akire mindeddig vártunk.
ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 readymix ***** válasza:
7-es Ne örülj!
ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8:


Úgy vannak vele, hogy az ironizálás majd segít, csak hát nagyon érződik amikor az erőltetett gúny mögött valós félelem van :)

ápr. 21. 10:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 Basszus, véletlen hasznos választ nyomtam... Pedig nem érdemled meg.


#9 kérdező jól írod.

ápr. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!