Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is észrevette, hogy...

Árokpart kérdése:

Más is észrevette, hogy amióta Magyar Péter belépett a politikai életbe a társadalmunk szemlélete szerencsére újra kezd egy kicsit demokratizálódni az élet minden területével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valamiképpen úgy érzem, hogy az elmúlt hosszú idők sokszor a társadalom diktatórikus vezetésre, rendvédelemre, igazságszolgáltatásra való igénye szerencsére újra visszafordult a normális demokratikus kerékvágásba hasonlóan mint amilyen a 2000-es évek még normális időszakában volt. Egyébként az itt a fórumon is megfigyelhető. Megszűntek az egyszerű szabálysértések miatti úgymond megtorlási vágyak és sorolhatnám. Ez azért mindenképpen pozitívum szerintem.
ápr. 20. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
kialakul egy közösség körülötte, akik támogatják egymást
ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én azt érzem, hogy talán véget ér az a reménytelen állapot amit 2022 óta érzek az ellenzéki pártok miatt.
ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem, én azt érzékelem, hogy beszabadult egy pszichopata zsaroló és a közbeszéd és közerkölcs ezáltal minden korábbinál mélyebbre süllyedt.
ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Tóni. Nem mondták hogy este már ne netezz?
ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

és milyen konkrét esettel tudnád igazolni ezen mesebeli állításod?

ugye nem a gyk-val akarod ezt alátámasztani?

ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
5: "Megszűntek az egyszerű szabálysértések miatti úgymond megtorlási vágyak " szerintem egy ideje nem büntették meg, a börtönös kérdései is elmaradtak. És ez nyilván az új messiás miatt van.
ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Jobb a közérzetetem mióta Magyar Péter megjelent, úgy érzem végre valaki, akire érdemes szavazni. Eddig árva voltam politikailag. Politikai hontalan. Ez jó érzés 14 év után.
ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
6: hurrá :D
ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végre van egy (tényleges) harmadik út.
ápr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!