Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbertet konkrétan...

Puzsér Róbertet konkrétan mivel bántotta meg Dopeman?

Figyelt kérdés

Hallgattam az Aput, és azt mondta Puzsér:

" ki gondolja komolyan ebben az országban, hogy én az édesanyjával... miközben az ő kritikája minden szava betalált"


Hol találom az a Dopeman dalt, amely minden sora betalált Puzsérba?


Mindössze annyit tudok erről, hogy a testsúlya, mert ez Puzsér saját dalában is beleírta "lehet hogy kövér vagyok, de orbánnak nem nyalok"


Szóval a testszégyenítésen kívül nem derül ki, hogy mivel talált még be Dopeman minden szava.



ápr. 21. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Puzsér beteg ember. Teljesen elvesztette a valóságérzetét a betegségeinek és a "gyógyszereknek" köszönhetően. Sajnálatos, mert valaha pallérozott elme volt, ma már csak önmaga bohózata.
ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# csak azért mondod, mert Magyar Pétert támogatja?


Csak azért mondod, mert március 15 megjelent a fidesz rendezvényen a molinóval, hogy Petőfi Sándort orosz szuronyok őlték meg?

Tudod mi történt 1848-ban?

ápr. 21. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem azért mondom.


Világosíts fel, mi történt 1848-ban.

ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy. Meghallgattam volna azt a dalt, amit Dopeman írt Puzsérnak.
ápr. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!