Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Péter jelenség...

A Magyar Péter jelenség valójában csak egy ügyes média-hack a Fidesz részéről?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Van rá esély, hogy igen
Nem, az kizárt dolog
Magyar Péter egy független messiás, aki jólétet akar hozni a magyarságra
Egész biztosan a Fidesz embere
26 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvérét a média-hack jelentése itt megtalálható: [link]
ápr. 21. 07:28
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Én adtam neki egy esélyt az első Partizános interjúja után, bár igazából, ott is csak olyanokat mondott, amiket magamtól is tudtam, csak részlezte őket. Az azóta eltelt idő, ahogy kommunikál és, ami a "bemegyreggelazügyészségreésmásnaplemondakormány"-ból lett..., most már úgy érzem, hogy vagy egy tudatos média-hackről van szó, vagy a Schadl ügyben lévő belső feszkó újabb állomásáról, de egyre kevésbé érzem őszintének ezt a palit -és nem a V Judit féle kamubotránya miatt-.
ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert a Fidesznek média-hackre van szüksége, ugyanis másképp nem tudnak bekerülni a hírekbe. Nincs egy a magyar média piacot totálisan leuraló médiabirodalmuk... Aham...
ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Én biztos vagyok benne, hogy

nem jött be a sok trükk, most a média-hack-kel próbálkoztok dk-sok,mihazánkosok.

ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy objektív válaszadási lehetőségek vannak B+ te Fidder.
ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a Fidesz, hanem a DK részéről.
ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Magyar felbukkanásakor még nem volt kizárható ez az opció, de mostanra valószínűtlennek tartom.


Egész egyszerűen maga a kormány sem jött ki jól a felvukkanásából. Az lehet, hogy a kegyelmi-botrányról elvonta a figyelmet, de mert a teljes hazai média az Ő személyével kezdett foglalkozni, de ismét felhívás a figyelmet a Völner-Schadl ügyre, és az ezzel kapcsolatbsn nyilvánosságra hozott hangfelvétel erőteljesen megkérdőjelezi a magyar igazságszolgáltatás függetlenségét. Persze, erre lehet azt mondani, hogy eddig is tudtuk, de más az, amikor a volt igazságügyi miniszter szájából hangzik el, ráadásul konkrét ügy kapcsán. A hangfelvétel tartalmát tekintve súlyosabb, mint az őszödi beszéd volt, más kérdés, hogy ez nem üti meg annyira a társadalom ingerküszöbét 2024-ben.


Ráadásul a Fidesz hosszú idő után gyengének mutatkozik. Eltereli Magyar a költségvetési hiányról és a gazdasági nehézségekről a figyelmet? Szerintem nem, mert a kormánykritikus médiumok napirenden tartják ezt a problémát is. Ha igen lenne a válasz, akkor sem lenne kedvező a kormánynak, hiszen MP uralja a közvéleményt Orbán és a Fidesz csak próbálkoznak felülkerekedni, de láthatóan nem megy nekik. Magyar március 15-i beszédére többen voltak kíváncsiak, mint Orbánére, majd nem sokkal később megszervezte az elmúlt 14 év egyik legnagyobb kormányellenes demonstrációját. Az országjárása nemrég indult, és volt olyan vidéki település ahol ezres nagyságrendű tömeg hallgatta. Most az EP választáson való induláshoz szükséges 20 ezer aláírást előbb gyűjtötte össze úgy, hogy a pártja csak Budapesten kezdte aláírásgyűjtést, míg a Fidesz országosan, több mint 20 ezer aktivistával.


A kormány százmilliókat költ a lejáratására, és teljesen ellentmondásos üzenetekkel támadják. Focistafeleség, majd egy pszichopata bántalmazó, aki késsel mászkál otthon, és aki elmondásuk szerintem csak a felesége miatt kapott magas beosztású, jóp fizető állásokat (ez persze öngól, mert azt mutatja, hogy a Nerben nem tudás, tehetséges, tapasztalat kell az előrejutáshoz, csak jó ismertségek), most a baloldal újabb embere. Az persze nem számít, hogy eddig a Ner kedvezményezettje volt, semmi köze a baloldali pártokhoz, és a DK szintén lejárató kampányt folytat ellene. Egyébként nem jön ki, ha a Fidesz szerintem a baloldal embere, akkor miért állítják azt is, hogy a baloldalra Veszelyes csak, mert leginkább tőlük vesz el szavazatot. Ebben az esetben érthető lenne, hogy a DK támadja, de akkor a Fidesz miért költ a lejáratására, hiszen az ellenzék további megosztása az Ő érdekük... Nem áll össze a kép.


Szerintem MP feltűnése kedvezőtlen a Fideszre és a "régi" ellenzékre is.

ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
jobb kérdéseket a gyakorira!
ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez valóban egy fideszes csel, akkor elképesztően tehetséges manipulátárok.


De erre NAGYON kevés esély van az eddigiek alapján szerintem.


Pl. Vitézy esetében már látok némi esélyt arra, hogy a fidesz áljelöltje, de majd kiderül.

ápr. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!