Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Fidesz szavazok nem...

Magyar Fidesz szavazok nem unkak ezt az unalmas propagandát?

Figyelt kérdés
Mini feri, meg haboru párti baloldal meg amit mehfone több milliárdért kitatalál holott szerintem a rende sproblémakkal kéne foglalkozni. Pl nagy államhaztársasi hiánnyal vagy rohadonegézségügyel illetve 3millio szegény emberrel.
ápr. 22. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Te nem unod a ballib propagandát?
ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Kiraj a hejesirasod batya!🤣🤣
ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én az ekezetes betuk hiányát unkak.
ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem érdekel, nem a propaganda miatt szavazunk a fidesz-re.
ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon sokan komolyan veszik, es nem csak a 8 altalanost vegzett ciganyok. Nekem egyszer kolleganom figyelmeztetett, hogy ne utazzak Belgiumba, mert megeroszakolnak a migransok. Ez egy multinal volt. Es onezt teljesen komolyan gondolja. Ez volt 2017-ben.
ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Szoval azt kell mondjam, jol mukodik a propaganda gepezet
ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az valóban elég gáz :D én azért ilyenekkel nem nagyon találkozom szerencsére.
ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Én azt unom, de nagyon, hogy az ilyen nagy okosok, mint te is, egy kérdést nem bírnak normálisan leírni!!!

Ilyen "színvonallal" te akarsz számonkérni bármit is?

Röhejes!

ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

A kormány csak a nyugati ballib propagandára reflektál. Amilyen csekély értelmű az, olyan a válasz is


Visszakérdezek : te nem unod a homofób vademberek importálását? Azt hogy travesztik nevelik a szexualitásra a gyermeked? Csak kérdezem, mert ezzel minden rendben van?

ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9# pontosan...

Tegnap repülőjegyet akarunk venni neten.

Legfontosabb kérdés " gender"... oké, mondom van "male", "female"...de itt nem volt vége jött a harmadik; " another"!!

Na itt tartunk gyerekek.... más, egyéb nem...mi a f@szom??.

ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!