Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó Orbánnak és a fidesz...

Miért jó Orbánnak és a fidesz fiatal demokraták polgári szövetségének, hogy nem engedi meghalni Karsai Dánielt? Cikk lent

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 22. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Haljon meg nyugodtan, mi köze ennek a Fideszhez?
ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok fideszes, de ostoba kérdés.

Mi az, hogy nem engedi meghalni? Ott állnak Pintér bácsi fogdmegjei és elkapják a Kaszást, ha jön?

Egyszer mindenki meghal Kérdező és ennek módját és pillanatát nem te fogod eldönteni és igazán nem is az orvosok.

ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem gondolnám, hogy ez jó neki. Nem jó ez senkinek sem. Nem jó igent mondani az eutanáziára, de nem jó nemet mondani rá, ha valaki ezt kéri. Ez egy k...a sz-r helyzet! Egy biztos, hogy bár a Fideszt lehet nem keresztény pártnak tekinteni és én nem is erről szeretnék vitát indítani, ha kérhetem ezt hagyjuk lógva. A Fidesz magát mégis kereszténynek vallja és egy keresztény párt, egy keresztény ember sem az öngyilkosságot sem a gyilkosságot nem támogathatja, akkor sem, ha az kegyes, ugyanis erről csak Isten dönthet a keresztények szerint és mindkettő bűnnek számít. Nem tudom, hogy én mit akarnék, ha Karsai helyében lennék és nem is szeretném megtudni, de nem mondhatom azt, hogy nem kérheti ezt, azonban azt sem, hogy kérheti ezt. Szerintem nem helyénvaló az, hogy bárkit is belekényszerítesz abba a helyzetbe, hogy erre engedélyt adjon, én úgy gondolom, ha hoztál egy ilyen döntést, hogy nem akarsz szenvedni, akkor exitálj addig, míg azt segítség nélkül megtudod tenni.
ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ott van a videó ahol azt mondja a fidesz nem engedi.
ápr. 22. 11:06
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Én se értem.Az eutanázia legalizàlása több szavazatot hozna a Fidesznek,mint amennyit elvenne
ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Mert nem úgy van ám, hogy a kegyelmet csak úgy osztogatják... jah, nem ide bocs.


Baromire sajnálom, kb az egyik legalattomosabb betegségek egyike, a mentális része miatt.

ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Mert ez nem ilyen egyszerű. A mi rendszerünk nem ilyen. Az orvosok is az élet védelmére tesznek esküt.

Mi nem Svájc vagy Hollandia vagyunk, ahol olyan a rendszer.

ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel az a baj, ezt törvényileg nagyon körbe kéne írni, különben vissza lehet vele élni, akár egy gazdag demens rokont is sírba lehet küldeni. Van egy másik dolog is, ki hajtaná végre? Kötelezünk rá egy orvost, aki az életek mentésére esküdött fel? Meghirdetünk egy hóhérállást? Ez egy bonyolult dolog, a fidesznek semmi kedve ilyennel foglalkozni. Sok társadalmi vita, egyeztetés, törvénymódosítás kéne.
ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
7)Az orvosi eskü minden országban ugyanaz
ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

7: Semmi köze az orvosi eskühöz. Pontosan ugyanolyan eskü van itt, mint Hollandiában.


8: Pont az a parlament dolga, hogy törvényeket hozzon. Egyébként abortusz elvégézésre sem köteleznek orvosokat. Ha valaki nem vállalja, akkor nem vállalja. Ez az életveszély közvetlen elhártása kivételével minden beavatkozásra igaz.

ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!