Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, melyik jelölt...

Fiatalok, melyik jelölt szimpatikusabb nektek?

Figyelt kérdés
Szentkirályit meg sem említem. Vicc a kampánya.

ápr. 22. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Vitézy Dávid
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Könnyű a válasz, csak kár hogy nem fog nyerni. Mert a DK karaktergyilkolja.
ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Szentkirályi!
ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
egyikse ezért nem vagyok már magyarban...
ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1) Miért könnyű? Nekem kicsit sem szimpatikus Vitézy, se a valóságtól elrugaszkodott tervei.
ápr. 22. 14:25
 5/10 hypno ***** válasza:
65%

#4


Nekem meg szimpatikus Vitézy, csak ez édeskevés az üdvösséghez.


Nekem még a terveivel sem volna bajon, csak már elígérte a főváros 5 éves költségvetését úgy, hogy lövése sincs honnan lenne rá pénz.

ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5) ez engem is zavar. Kicsit azt erzem, mintha nem is a magyar valosagban elne. Budapestnek es az orszagnak annyira nincs most penze, hogy ha csak nem fekszik be a fidesznek, nem nagyon tudna megvalositani a terveit. Bar most a Fidesz is sok mindenrol lemondott. Igy vegso soron kb olyan helyzetben lenne, mint most Karacsony. Mindenki ot okolna, mar aki elegedetlen vele.


Szerintem Karacsonynak az a nagy szerencselye, hogy egyreszt ott van a parttamogatottsag, a fiatalok is imadjak, es az oregebbek is. Nem volt olyan botranya, ami megbuktatta volna.

ápr. 22. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen ez vagy az választási kényszer nem vezet sehová. Valódi indoklást meg ne várj, ezer ok van, hogy a többség elhallgassa.


He az szimpátián dől el, régen rossz - jelen esetben - Budapestnek. Ennek racionális okokban, dolgokban kell eldölnie. Ma nagyon sok dolog van, amit meg kéne itt javítani. Szinte más nincs is. Aki egyben akar bármi jót, akkor se lehet jó, ha azt az egyet jól csinálja, sőt nagyon jól. Ilyen komplexumból nem lehet egy dolgot kiragadni, mindet arányosan jól kell csinálni a hibázást is megengedve (mert tökéletes ember nem létezik). A közlekedés Budapesten nehézkes. A tömegközlekedés nemcsak azért rossz, mert önmagában az, hanem mert ilyen a közvélekedés. Számos nagyváros van szerte Európában is, ahol rosszabb. De az emberek nem tekintik annak. Viszont kevés olyan nagyváros van Európában, ahol a szolgáltatások komplexen rosszak. Ennek egyik oka a tudáshiány, másik pedig a közömbösség és igénytelenség. Ezek legyőzéséhez és a normalitáshoz való visszatéréshez elsősorban szervezői és kommunikációs készség kell a szakmai tudáson felül. Akiben ezek nincsenek meg, lehet bármilyen szimpatikus és jóindulatú, nem fog neki menni. Az első két évben biztosan nem.

ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Bukni fog karácsony jó nagyot, már megvettem a pezsgőt. 🍾
ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Az a baj kérdező, már a választ belefogalmaztad.


Szentkirályit nem kellett volna kihagyni, de ha a kettő közül kellene választani akkor Vitézy.


Karácsonyt kihagyni nem lehet hiszen most ő regnál, de amúgy őt kellene inkább kihagyni.

Vicc az az ember csak sajnos évek óta ő a főpolgármester.


Messze a legrosszabb a három közül és messze rosszabb mint Tarlós volt. Meg lehet nézni ki mennyit ért el.


Karácsony tehetségtelen, bohóc és csak ártott a városnak.

ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"melyik jelölt szimpatikusabb nektek? Szentkirályit meg sem említem. Vicc a kampánya."

Most akkor az a kérdés, hogy melyik jelölt a szimpatikusabb, vagy az, hogy melyiknek a kampánya?...

ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!