Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a migránsgettók...

Támogatnád a migránsgettók Budapest leggazdagabb, ellenzéki részeire való megépítését?

Figyelt kérdés

Ha már az EU diktátumba kötelezi az illegális bűnözők kvóta szerű szétosztását,


Akkor nem az lenne helyénvaló, hogy akiknek egy szavuk nem volt soha ez ellen, azoknak a politikusoknak a szavazói mellé épüljön meg a migráns gettó? Ahova majd a Svéd No-Go zónák legaljasabb, legelviselhetetlenebb személyeit kiválogatva elküldik hozzánk?



ápr. 22. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


"EU diktátumba kötelezi az illegális bűnözők kvóta szerű szétosztását."


A főnököd nem szavazott erre?

ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Vannak legális bűnözők is? Csak nem a NER-re gondolsz??? Miért telepítené amúgy a NER maga köré a migránsokat?
ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Volt szó erről annak idején, teljesen felháborítónak tartották 😂
ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az a vád Orbán Viktor ellen, hogy nem komfrontálódott elégszer az EU-val bevándorlás kapcsán?


Az a baj, hogy egyes hazaárulók soha nem aszólaltak fel ez ellen. Erre szerintem az a helyes válasz, hogy akkor ha milliárdokat veszítünk emiatt, akkor már pl. a #1 közvetlen szomszédjába telepítsék őket. Ne azok a Mi Hazánk meg Fidesz szavazók szenvedjenek, hanem azok, akik szerint ez az ügy annyit sem ért, hogy Donáth Anna bár 1x felszólaljon ennek kapcsán.

ápr. 22. 18:04
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Na még egyszer!

A főnököd nem szavazott erre?


A #4-ből kiderült, hogy ki a főnököd. Most már csak válaszolnod kéne a kérésre.

Nem vádolt itt senki, csak kérdezett.

ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Sok lesz az M1
ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5

Nem, nem szavazott még erről. Súlyos milliárdokat veszítünk, ha nem fogadja el. Tehát én azt javaslom, hogy fogadjuk be ezt a csőcseléket, azt javaslom, hogy Orbán Viktor végül döntsön úgy, hogy jöjjenek ezek a kvóta bűnözők, s a te otthonod mellé helyezzék el őket.

ápr. 22. 18:11
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Na, akkor neked sem probléma egy 100 fős Szíriai menekülttábor, lesz it bőven helyszín úgy látom

ápr. 22. 18:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem, én bármikor elélek 1300 migráns mellett, ha te is magad mellé vállalsz 500 ezer vendégmunkást :) vagy az önazonosság ilyenkor nem játszik?
ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 dehogy nem. Most is olyan helyen lakok, ahol sok filippínó, kínai meg Ukrán van. Semmi bajom velük, dolgoznak, kedvesek, együtt lehet élni velük. Jobban örülnék, ha magyarok lennének, s nem vagyok 100%-os benne, hogy most ez jó vagy rossz az országnak, hogy itt dolgoznak. De ha arról van szó, nekem inkább ők, mint a Szerb határon érkező csőcselék, semmi párhuzamot nem látok a két probléma között.
ápr. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!