Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péteren kívül mely...

Magyar Péteren kívül mely politikusok járnak még le vidékre kampányolni?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik.
ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjelennek azért több helyen is az ellenzékiek. Szimplán annak nincs akkora visszhangja, mint most Péternek (vagy előtte MZP-nek).
ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lejár mindenki. Mi vidéki nagyvárosban élünk, és az elmúlt hónapokban is szembe jött velem a Dk és a Momentum is, de amikor a Jobbik erősebb volt, ők is erősen támogatták a helyi jelöltjeiket. 2022-ben MZP rendezvényén kint is voltam. Szerintem az összes 5%-nál nagyobb párt lejár vidékre. Nyilván nem járják végig az összes zsákfalut, de a legtöbb településre elérnek, ha nem is személyesen, de a párt vagy aktiviták által biztosan.
ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jakab talán.
ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
MZP a 21-22-es kampányában 4-5, de volt hogy 6 városban tartott fórumot naponta.
ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes.
ápr. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegyik. Az nagyon jó ötlet, hogy MP live-ban közvetíti ezeket, nyilván sokkal szélesebb kör látja, és lehet róla cikkezni. De nyilván ehhez kell a mostani hype is, egy Momentum vagy DK élőzés valszeg a kutyát nem érdekelné.
ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Márki-Zay is ugyanígy élőben közvetítette mindet. Csak az övét nem nézték ennyien. Helyette a beszédeiből a Megafonosok által összevagdosott hamisításokat nézték. Most jó, hogy Magyar Péterét ennyien megnézik, mert így legalább nem merik annyira meghamisítani.
ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jakab az rengeteg helyre megy
ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi hazánkosok mennek
ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!