Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » VálaszOnline: titkos belső...

VálaszOnline: titkos belső mérések szerint hihetetlen ellenzéki átrendeződés jön: TISZA párt 5-7, DK 1 VAGY 2, Kutyapárt 1, Momentum 0 VAGY 1 mandátum. Vélemény?

Figyelt kérdés

A titkos belső mérések szerint amit mind az ellenzék mind a Fidesz lát:

[link]

- Magyar pártja 25% körül áll

- a DK maximum 2 mandátumra lehet jó, de könnyen lehet, hogy mindössze 1 mandátumuk lesz

- a Kutyapártnak lesz talán 1

- a Momentum a bejutási küszöbön egyensúlyoz

- mindenki más kiesik

A Fidesz több mint 10%-ot bukott január óta de még 42-45% körül áll, de az EP-választás utáni ciklusra a fő ellenfele Magyar Péter lesz, aki ha ez így marad az ellenzék (legalábbis az ellenzéki szavazók) miniszterelnök-jelöltje lesz.



ápr. 23. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Láttam én már nem is olyan régen messiást hirtelen oly népszerűnek..

Aztán jött néki a villamos, amit másnak jósolt...

Várjuk meg a végét...

ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
És a HollóRend pártra mit mérnek?
ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Magyar Péter lesz, aki ha ez így marad az ellenzék (legalábbis az ellenzéki szavazók) miniszterelnök-jelöltje lesz." Maximum a saját pártjának lesz miniszterelnökjelöltje, de nem az egész ellenzékinek. A DK valószínűleg marad Dobrev Lláránál
ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 denumer ***** válasza:
32%
Én ellenzéki vagyok és a TISZA pártra fogok szavazni, szóval egy szavazójuk biztos van.
ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

4

Szemüveged is lehet m.p-től,licitálhatsz rá, majd a fejed tetején hordva, szavaszhatsz is a fajankóra😂

ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

5# sőt női napszemüveg!

Sőt női (!) 2 milliós biciklije is van ennek a hiszti Petinek!! Vááuu...

ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 denumer ***** válasza:
75%
#5,6 Ti is nyugodtan szavazhattok a béke párti "nem küldjük katonáinkat háborúba, kivéve ha az Csád, ahol hadurak vannak" Viktorra, vagy a legalkalmasabb "ilyen böszmeséget ország még nem csinált" Ferencre. :)
ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Minden igaz magyar ember Magyarra fog szavazni. Meg kell buktatni a hazaáruló 0rbant és gyurcsányos bérellenzékét.
ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
8, én most lettem végleg összezavarodva, a múlthéten, még arról volt szó, hogy minden igaz magyar ember a MiHazánkra szavaz, most akkor Magyar MiHazánk? Vagy mi az ördög van itt?
ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

8,

Hajrááá "igaz ember"[vagy nem]🤣🤣

ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!