Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem értem, hogy...

Csak én nem értem, hogy lehetnek olyan emberek, akiknek fogalmuk sincs a politikáról, nem foglalkoznak vele, kvázi elzárják maguktól az aktuálpolitikát?

Figyelt kérdés

Az egyik hírportál készített videót Budapesten emberekkel, ahol arról kérdezték őket kik a főpolgármester-jelöltek.


Múltkor az Örsön fél füllel meghallottam egy fiatal párt, akik egymást kérdezték, hogy mi ez a kampány, most miről is szavazunk.


Komolyan, bizonyos embereket ennyire érdekli, hogy mi van körülöttük, ennyire mindegy ki képviseli őket? Csak én nem értem ezt?



ápr. 23. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Lehet nekik van igazuk. A politika mocskos dolog.
ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mansour ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, amikor a Fidesz 2010-ben megnyerte a választást, azután egy ideig én sem érdeklődtem a politika iránt. Megnyugodtam, hogy most már jó kezekben van az ország, végre nem kell az aktuálpolitikával fárasztani magam, érdekesebb dolgokra is fordíthatom az időmet. Sajnos ez oda vezetett, hogy kicsit későn ébredtem rá a csalódásra, most már tudom, hogy felelőtlenség ilyen illúziókba ringatni magunkat és nem követni az aktualitásokat. Pedig az ember lelki nyugalma érdekében milyen jó lenne, ha kicsit hátradőlhetnék, és elfelejthetnénk az egészet...
ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Van egy félszomszédom, akivel bár már nem vagyunk szomszédok, jóban vagyunk, gyerekkorom óta. Ő semennyire sem követi a közéletet, én igen. Rendszerint, ha találkozunk, én tőlem kérdi, hogy most megint mi a francért lett a kenyér a duplája, mé küldtek neki drágább csekket az interenetért és, hogy miért nincs gyerekorvos a városunkban...


Ők ugyanúgy látják, hogy mi történik az országban és ugyanúgy érintve vannak a hatásoktól, max legfeljebb viszonylag felkészületlenebbek és értetlenebbek.

ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Úgy hogy van M1 és az elég nekik.
ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim egy része nem tudja, ki az a Vitézy, kit indít a Fidesz stb… Kb. hallottak Karácsonyról s annyi. Nem érdekel mindenkit a politika sajnos vagy nem sajnos.
ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!