Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes, hogy Karácsony...

Esélyes, hogy Karácsony Gergely megint megnyeri a főpolgármester-választást?

Figyelt kérdés
Tudom, a Závecznek nehezen lehet hinni, szerintem sokkal kisebb lesz a különbség, de eszerint Karácsony 38-40%, Szentkirályi 16%, Vitézy 22%-on áll a biztos pártválasztók körében.

ápr. 23. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem esélyes. Biztos. Nyilvánvalóan nem jött be hogy 2 fideszest indít viktor.


Hónapok óta sokan mondjuk a két fideszesnek együtt nem lesz annyi szavazata mint karácsonynak magába.


Ez igazolódik is folyamatosan.

ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

#1

Bohár Dani megirigyli ezt a dumát

ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nagy valószínűséggel igen.

Bár sokan szimpatizálnak Vitézyvel, inkább szavaznak le Gergőre, hogy ne 2 szék között essünk a Szandi ölébe.

ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
3# ... pedig én szívesen odaesnék...
ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Majd kiderül. Semmi sem dőlt el még.
ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

#3

Lennék az, aki a 2 szék közé esik

ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen, csak tudnám minek? Mert annyira nem volt jó ez az 5 év,és most még ilyen 5 év Karácsony és kormány közötti huza-vonát egyszerűen nem érdemel ez a város,hogy ennyire semmibe legyen véve,és mindkét oldal a másikra tolja a felelősséget. Nekem amúgy konkrétan semmi bajom nincs Karácsony személyével, sok mindenben még egyet is értek vele,és inkább a kormány tehet róla,h nem jönnek források,de végeredményben mégis csak az történik,hogy nem történik semmi,ami budapestiként elég aggasztó. Nekem mindegy,ki a felelős, de ennek a városnak is kijárna,hogy legalább egy Prága,Varsó szintre összeszedje magát, ami így nem fog menni. Ezért szavazok Vitézyre, de nem hiszem, h a többség ezt ugyanilyen racionálisan végiggondolja, inkább érzelmi alapon fognak Karácsonyra meg Szentkirályira szavazni.
ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

7# jól látod, de talán egyre többen belátják, amiket írtál és talán megtörténik a csoda, hogy nem választ a főváros csak azért egy totál alkalmatlan vezetőt, mert NEM Fideszes..

Én is Vitézyt választom.

ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Vitezy sok milliard forint veszteseget okozott a fovarosnak a BKK ejegy szerzodessel.

Lehet valaki kivalo szakember, ugyanakkor csapnivalo vezeto

ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
9# ugye azt nem gondolod ettől függetlenül,hogy pl Karácsony jó vezető...mert csapnivaló!
ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!