Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentum mit is tett eddig...

A momentum mit is tett eddig Brüsszelben, hogy sokan még mindig rájuk szavaznátok?

Figyelt kérdés

Én 2 ingyenélő nőt látok, akik csak a 10 milliós fizetés miatt nyomulnak.

Akkor már inkább a Tisza emberei.


ápr. 24. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Fideszre elvből nem szavazok. Marad a Momentum.
ápr. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk akkor olvass utána. Szerintem találhatsz jó pár száz cikket az elmúlt 5 évből. Szerintem sokan tettek annak érdekében, hogy a Fidesz ne tudjon megint milliardos EU-s pénzeket lenyúlni. Ezért is szeretném, ha folytatnák a munkát.


A Tisza párt az EU-ban ugyanazt képviseli mint a Fidesz.

ápr. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a momentum azt a bizonyos kis gyereket játssza, aki egyből szalad anyucihoz(Eu) ha a nagytestvére valami rosszat csinál.(Fidesz)
ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Megakadályozzták a ner további lopasat az euba fizető emberek pénzét. Fura körülmények között hunyt el a szoftver feltalálója, aki nem akarta eladni a fidesznek. Ez egy uniós pénzeket elosztó szoftver volt két tulajdonossal. Ezt kevesebben ismerik, a Juhász,létra esetét viszonylag többen, a rendőrautóban elhunyt embert már még többen hallottak
ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Semmit, állandóan áskálódnak az ország érdekei ellen, felnyomnak minket hogy ne kapjuk meg a nekünk járó jogos forrásokat, mindezt bosszúból vagy irigységből.
ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!