Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi pozitív és mi negatív...

Mi pozitív és mi negatív számodra a Momentumban?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Pozitív, hogy hamarosan az SZDSZ sorsára jutnak.
ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Hazaárulók, azért dolgoznak, hogy Magyarország kevesebb pénzt kapjon.

Ami pozitív, hogy próbálnak távolságot tartani Gyurcsányéktól - bár nem túl sikeresen.

ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Negatív az, hogy azt állítják magukról, hogy ők dolgoztak a legtöbbet Magyarországért Brüsszelben, közben meg Magyarország csak egyre szarabb hely lett.


Pozitív az, hogy beszólogatnak Gyurcsánynak :) És megakadályoztak egy olimpiát.

ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Én a NOLIMPIÁT soha nem fogom elfelejteni nekik. Ha belegondolok, hogy a mai állapotok mellett, méghat Olimpiára is kellene készülnünk, hát, azt hiszem, örökké hálásak lehetünk legalább ezért FEGYŐRnek.
ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Pozitivum: Nolimlia, EU-s penzek megakadalyozasa, hogy a hazug tolvaj Fidesznek jusson, helyette a a magyaroknak. Sosem lettek a DK csatlospartja, akkor alltak ossze, mikor legtöbb esely volt a kormanyvaltasra. De igy is kritizaljak a DK-t. A kormány korrupcios ugyeire nagyon jol reagaltak. Civiltunteteseken mindig ott voltak. Kb csak ennek a ket csajnak az erdemeirol lehet hallani az EP-bol, egyik masik EP-s kepviselojetol nem hallunk semmit.
ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Negativum: helyi szinten nem nagyon volt mizgasteruk az elmult ket evben es mintha csak pangas jellemezte volna oket. Ennek ellenere az EP-n rajuk szavazok, hogy az 5%uk meg legyen.
ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Nyilván pozitív, hogy ők fiatalok, az én generációm, az én problémáimat megértik. nekem... fúh na sosem voltak szimpatikusak, így nagyon kell erőlködnöm, hogy megtaláljam a pozitívumokat :D legutóbbi eu-son rájuk szavaztam protestből, hogy a jobbik eltűnjön. szerencsére ez megtörtént azóta. szóval pozitívum még a jóléti állam képük, de ezt kb mindenki szajkózza a fideszen kívül.


én itt vagyok 6. kerületben. nagyon jó a momentumos polgimester, lokálpatióta srác, tervez, kimegy, elvégzi, és nem azt keresi, hogy miért ne lehetne megcsinálni valamit, vagy hogyan lehetne ellopni belőle, bár igazándiból szívesebben látnám őt a párton kívül.


negatívum igazándiból minden más. a gazdaságpolitikai és társadalmi elképzeléseik mind sci-fi, vagy olyan, amit egyáltalán nem akar a magyarok többsége. ami nem baj, mert nincs azzal semmi baj, ha valaki egy kisebb célközönséget céloz, őket képviseli. szóval csinálják csak. teljesen jó. de nyilván így nagy reményeik nem lehetnek. örökös 10%-os párt.

ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Negatívum: 4%-nyi szavazatot elfog venni a Tiszától.


Pozitívum: 26-ra vagy nem sokkal az országgyűlési választások után megszűnik.

ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"EU-s penzek megakadalyozasa, hogy a hazug tolvaj Fidesznek jusson, helyette a a magyaroknak"


Őőőő, azokat a pénzeket bebukjuk, nem a magyaroké lesz... Max az ukránoké, de gondolom annak is örülsz :)

ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pozitív a 4 kerületi polgármester. Ott lakom ugyanis. Negatív: a két női vezető. Nem azért mert nők nyilván, egyszerűen irritáló amit mondanak és ahogy. Főleg a Cseh Katalin ha jól emlékszem a nevére. Szóval a vezetés nem szimpi, de biztos van ott sok más normális ember. Van egy srác is aki nyilatkozik néha, ő szimpi.
ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!