Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit bizonyít számodra a Varga...

Mit bizonyít számodra a Varga Judit féle hangfelvétel?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Semmi újdonság nincs benne, csak egy belsős ember megerősítette azt, amit eddig is tudtunk
A hangfelvétel előtt csak sejtettem, hogy igazak a maffiakormánnyal kapcsolatos pletykák, most már biztos vagyok benne
A hangfelvétel előtt nem hittem el a maffiakormánnyal kapcsolatos vádakat, most viszont elhiszem/elgondolkozom rajta
A felvételen Varga Judit hazudik/nyomás alatt teszi kijelentéseit/a felvétel manipulált, tehát nincs itt semmi látnivaló
Egyéb, leírom
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azért nincs következménye, mert aki egy kicsit is gondolkodik,az eddig is tudta,hogy ilyesmik zajlanak, vagy akár ennél sokkal rosszabbakat képzelt el. Akik pedig eddig nem hittek benne,azokat még a konkrét bizonyítékok sem érdeklik.
ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva én pont amiatt lepődtem meg, hogy rosszabbra számítottam. Azt hittem, hogyha javaslatot adnak valamire, hogy azt húzzák ki az ügyészek, akkor azt fixen kihúzzák, nem csak egy részét.
ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhittem, és éreztem hogy nem kerek a fidesz ügyei, de mindig volt bennem 1% kétely, hátha nem igaz. Most már nem lehet kimagyarázni, a király meztelen. Pedozhatnak az ellenzékre, de ez csak terelés, ők mentették ki a haverukat, az egyik 500 ezer büntetést kapott, egy sima embert 19 ezer képért 10-15 évre bezártak volna.
ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!