Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen ócska plakátokkal...

Miért ilyen ócska plakátokkal kampányol a Fidesz?

Figyelt kérdés

Van akit ezek tényleg megszólítanak? Mini Feri, megvették őket kilóra, úgy táncolnak ahogy Brüsszel fütyül...

Értem amúgy mit akar az emberek szájába rágni a kormány,és nem is bántom azokat akik ezt így el is hiszik, de ezt miért ilyen ócska "sufni tuning", gimis informatika órán összetákolt grafikával kell egyébként adóforintok milliárdjaiért kivitelezett plakátokon lenyomni a torkunkon?


ápr. 24. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
mert ennyire tartják a szavazóikat
ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire tellik
ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mintha ne tudnának egy stadiont megtölteni a legmagasabban képzett grafikusokkal.
ápr. 24. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ócska párt
ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelmiségi is elhiszi. Ez a legszomorúbb ebben. Én külföldön élek és aehol nem látok ilyen harmadik birodalomra hajazó Goebbels-i propagandát.
ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mansour ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, de biztosan jól ki van számítva a koncepció, mert működik. Nekem, mint akkor még Fidesz-szavazónak, már 2016 környékén sem tetszettek a migránsos plakátok, meg az a lebutított kommunikáció, amit a téma köré építettek. De úgy gondoltam (akkor még), hogy a jó cél érdekében el kell viselni ezt a színvonaltalanságot, mert biztos van olyan réteg, amit csak így lehet megszólítani. Viszont nem fért a fejembe már akkor sem, hogy az hogy lehet, hogy nem fordít el több szavazőt a Fidesztől ez az ócska kommunikáció, mint amennyit nyer vele. Nagyot csalódtam a fideszes táborban, hogy nem veri ki a biztosítékot náluk ez az egész.
ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze 60 iq alatti mélyszegények a célközönség.
ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a médiatartalmak, amiket az átlagmagyar fogyaszt szintén ilyen színvonaltalanok, nem csak a kertévében, de a youtubeon, tiktokon is.


Ezzel tudnak azonosulni, ezt felismerik, értik, rögtön tudják kötni valamihez

ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem a megszólítás a cél, pont fordítva.

A cél a-ne foglalkozz a politikával, hagyd ránk, mi majd megoldjuk....

Csak épp a kegyelmi ügy után ez a Fidesz terv már nem működik, mert azt már az 1 milla fanatikus agymosotton kívűl, más jóérzésű ember már nem nyeli be. Hogy még a kisgyerek dugást is megússzák.

ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A pegazus elszívja az áramot a nyomtatóktól.
ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!