Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az, ami miatt nem jó...

Mi az, ami miatt nem jó Magyar Péter, mi hiányzik belőle?

Figyelt kérdés
Kissé megkavarta az állóvizet, de valamiért nem az igazi. Ha olyan nagy elégedetlenség lenne a társadalomban amit egyesek mondanak, már tömegeknek kéne mögötte állniuk. Még sincs senkinek az az érzése, nem jött el a nagy katarzis. Mi hiányzik ehhez?
ápr. 24. 19:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Varga Juditból hiányzik mióta szétmentek.
ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
A média azért eléggé felkapta mostanában, meg azért nem kevesen mentek ki a megmozdulására, eléggé érződik azért egy ilyen ellenzékváltó hangulat, egyébként Vitézy Dáviddal kapcsolatban is hasonló a helyzet Budapesten. Hogy ez mennyire váltható szavazatokra,az majd a választáson kiderül.
ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Te agymosott. Hogy lenne hasonló? Vitézy a fidesz rejtett indulója őt nem is támadja a rogáni propaganda.

Magyart viszont ellenzéknek tekintik. De inkább pippantsd le Dávidot a Tütüben.

ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Szerintem azért csak látszik rajta a nárcisztikus lelki sérült, ezt olyanok nem veszik talán észre, akik maguk is negatív, behatárolt emberek.

Nagyon súlyos volt az a YouTube videó, ami a vidéki turné első állomásáról szólt, ha jól emlékszem.

Azok az alja emberek, akik ott megyilvánultak, Varga Juditról is ostobán beszélve, köpködve... Nagyon gáz...

Látszott nagyon a magas intelligencia.

ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Még szerencse, hogy Juci egy szent. Végülis ki ne hallgatna le újságírókat Pegazussal, ki ne ollózna az állítólagot Tímeával. Ki ne tévesztene soha célt. Ki ne bűnözne VölNER Sadül párossal. Ki ne engedne szabadon ped.fil segítőket.
ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%

"már tömegeknek kéne mögötte állniuk."


Már tömegek állnak mögötte. 10 nap alatt elérte azt, hogy 4%-al van lemaradva a Fidesztől.

ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
A negatív reklám is reklám, a rogáni propaganda akit betámad, azt az ellenzéki szavazók támogatni fogják. Ha én a helyükben azt akarnám,h Vitézy nyerjen, akkor minimum finoman célkeresztbe venném,h egy kicsit mozgósítsam az ellenzéki szavazókat. Magyar Péterrel kapcsolatban is csak azt érték el,h minél jobban támadják,annál népszerűbb,de 2 hónap alatt azért rájöhettek,h ez teljesen kontraproduktív. Vitézy teljesen mellőzve van,mintha nem is létezne, így nem is növekszik olyan ütemben a népszerűsége,mint Magyar Péternek.
ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%
7-es. Ezért a propagandáért tuti elhív a Tütübe
ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiànyolom hogy konkrètan elmondja milyen orszàgot szeretne. Nekem eddig csak egy soft fideszesnek tűnik, ami biztos sok embernek megfelel, de nekem nem. Engem nem csak a korrupciò zavar. Azt se tudom az EPben melyik pàrtba ülnènek be ès mit kèpviselnènek.
ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
#9 Sokszor elmondta már milyen országot szeretne. Azt is elmondta melyik pártba ülnének be. Figyelj jobban.
ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!