Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagy a kormány...

Elégedett vagy a kormány újabb lmbtq ellenes intézkedésével? A meleg játékok kerültek célpontba.

Figyelt kérdés

Könyvek fóliázása után jön ez:


Azt a gyermekeknek szóló terméket, amelynek meghatározó eleme a születési nemnek megfelelő önazonosságtól való eltérésnek, a nem megváltoztatásának vagy a homoszexualitásnak a megjelenítése vagy népszerűsítése vagy a szexualitás közvetlen, naturális vagy öncélú ábrázolása, kirakatban elhelyezni, közszemlére tenni tilos.


Az olyan terméket, amelynek kialakítása, külseje vagy csomagolása jól látható módon a születési nemnek megfelelő önazonosságtól való eltérést, a nem megváltoztatását vagy a homoszexualitást jeleníti meg vagy a szexualitást közvetlenül, naturálisan vagy öncélúan ábrázolja, kirakatban elhelyezni, közszemlére tenni tilos.


Nevelési-oktatási, gyermek- és ifjúságvédelmi intézmény, valamint templom és vallásgyakorlásra rendelt más hely bármely bejáratától számított 200 méteres közúti (közterületi) távolságon belül nem forgalmazható olyan termék, amelynek meghatározó eleme a születési nemnek megfelelő önazonosságtól való eltérésnek, a nem megváltoztatásának vagy a homoszexualitásnak a népszerűsítése vagy a szexualitás öncélú ábrázolása, megjelenítése.


A gyermekeknek szóló olyan termék, amelynek meghatározó eleme a születési nemnek megfelelő önazonosságtól való eltérésnek, a nem megváltoztatásának vagy a homoszexualitásnak a megjelenítése vagy népszerűsítése vagy a szexualitás közvetlen, naturális vagy öncélú ábrázolása, a többi, gyermekeknek szóló terméktől elkülönítve, zárt csomagolásban forgalmazható.


Könyv forgalmazása esetén a kiadó köteles tájékoztatni a kereskedőt arról, ha a könyv meghatározó eleme a születési nemnek megfelelő önazonosságtól való eltérésnek, a nem megváltoztatásának vagy a homoszexualitásnak a megjelenítése vagy népszerűsítése vagy a szexualitás közvetlen, naturális vagy öncélú ábrázolása.

Ez nem érinti a kereskedő kiadóval szemben érvényesíthető visszkereseti igényét. A kereskedő a fogyasztóvédelmi hatóság vagy a fogyasztó kifejezett kérésére köteles biztosítani a zárt csomagolásban forgalmazott termék zárt csomagolás nélküli megvizsgálását.


ápr. 25. 00:06
A kérdező szavazást indított:
Elégedett vagyok. Jó dolog, hogy a kormány felveszi a harcot a deviáns őrülettel szemben.
Semleges. Nekem mindegy mit harcolnak ezek a melegekkel.
Felháborító. Nem szabad korlátozni a homoszexualitást és a nem megváltoztatását népszerűsítő gyerekjátékokat.
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán léteznek ilyen játékok? Nem sokat járok játékboltba, karácsony körül voltam legutóbb. Semmi olyat nem láttam, ami ilyesmi lett volna.

Nagyon ellenzem ezt az egész woke, meg gender dolgot, de ezek kb a világ leghaszontalanabb törvényei.

Nem vagyok elégedett a törvénnyel, de nem azért, mert szerintem az ellenkezője helyes vagy támogatandó lenne, hanem mert semmi értelme.

ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 Vannak ilyen játékok.

Biszexuális Superman, LEGO-kollekció a szivárvány színeiben, leszbikus babák, gendersemleges babák.


"Nemváltó matrjoska baba

A kanadai játékgyártó cég közleménye szerint a kitalált Sam kislánynak született, és ekkor még boldog volt, mert még nem volt fogalma a nemek közti különbségekről. Pár évesen a kislány elkezdte felfedezni a nemiséget a játékokon keresztül. Majd kisiskolásként rájött, hogy nem passzol hozzá az a nem, aminek született, a családjával és a barátaival nem találta meg a közös hangot, egyre magányosabb lett. De a történet happy enddel zárul, mivel a nemátalakításnak köszönhetően Sam végre férfiként élheti tovább az életét."

ápr. 25. 00:36
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Mit nem lehet érteni abból hogy mindenki tartsa távol magát a gyerekektől és semmiféle gender meg lmbtqxyz téma nem kell hogy a gyerekekhez kerüljön?

Vannak a gyereknek szülei, ha hülyék akkor hülyék. Majd azok megveszik neki az agymosó játékot és odaadják a kezébe ha akarják.

A többi gyereket hagyjátok békén!

ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok elégedett, minden szexualítást engedni kell.
ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Örület Orbánék sötétközépkori szexuálisterrorja.
ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Vicces, hogy két perce még nyomtátok a pedofidesz szövegeket, most meg hisztiztek amiért a pedofilokat nem engedi a kormány a gyerekek közelébe.
ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen célja a műveletlen, buta emberek megnyerése.
ápr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok elégedett. Az ilyesmivel szemben sokkal drasztikusabb fellépést várok, de amíg a melegpárt van kormányon nem számítok rá.
ápr. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
67%
@6: és mi köze a pedofíliának ahhoz, hogy letagadjuk a gyerekek elől a valóságot? A pedofidesz törvénye szerint csak 18 éves korától.lehet tisztában bárki is azzal, hogy nem csak a kormány által preferált, ám az ő köreikben sem általános nemi sztereotípián kívül még elég sok van -és nem ennek kellene meghatároznia az identitást...
ápr. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mansour ***** válasza:
88%
Megint egy látszatintézkedés, amit következetesen úgysem lehet betartani, arra viszont alkalmas, hogy ha valakit kipécéznek, azt lehessen ezen az alapon vegzálni.
ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!