Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással lenne Magyar...

Milyen hatással lenne Magyar Péterre és az ellenzékre ha békét kötne Ukrajna és Oroszország és vége lenne a háborúnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy látom az első számú propaganda kommunikációs fegyver a háború, hogy ők háborúpártiak, mi meg a békét akarjuk ,nyilván azért mert ez egy nagyon jó kommunikálható eszköz, szerintem sokkal jobban mint a dollárbaloldalazás ,az annyira úgy nem lehet átadni, most kit fizet és mit..
ápr. 25. 07:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Fidesz nyomatja folyton a "harmadik világháború" témát nem az ellenzék, ergo egy békekötés a Fidesz vitorlájából fogná ki a szelet.
ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Viktor szerintem naponta imádkozik érte, hogy 2026 májusáig kitartson a háború.
ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy itt mennyi ballibes elmeroggyant kommentel!

A kérdésre válaszolva szerintem Magyar Péter kicsi hal ebben a témában, ő csak felkapott lett a volt felesége miatt és megpénzelték azok akik minden kisebbséget, minden ellenzékit meg szoktak pénzelni a világban, hogy káoszt okozzanak és meggyengítsék az országokat. Ha megtörténik a béke, akkor egy ideig nagyon jó lehetne, mert ezek a rosszindulatú csoportok egyre több pénzt veszítenének és nem tudnának inkompetens senkiket benyomni a mainstream politikába.

ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

3-as, azt elfelejtetted leírni, hogy köztudottan a Neptunuszról származó halemberek pénzelik a kis semmirekellő ellenzéki arcokat, akik onnan a nagy távolból felmérték, hogy a Föld bolygó leglényegesebb királysága... - miket is beszélek! - illiberális demokráciája Magyarország.

Magyar Péter valóban kishal, ezért égetnek el a lejáratására annyi közpénzt azóta, hogy színrelépett. És tényleg csak a volt felesége miatt foglalkoznak vele, hiszen mindenki Varga Juditról beszél az elmúlt hetekben/hónapokban, és csak néha-néha vetül valami kis fény szegény MP-re. Még véletlenül sem a gyorsan növekvő szavazótábora miatt.

Ha megköttetne a béke, akkor az izraeli-palesztin konfliktus lenne csúcsrajáratva, és ha ott is béke lenne, akkor növekedne a covid koncentrációja a szennyvízben.

ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Akkor a fidesz nyűszítene, és ukrajna miatt aggódna, hogy megtámadja Magyarországot, emiatt 3 évre hosszabítja meg a rendeleti kormányzást, hogy tovább tudják a közpénzt alapítványokba rakni. Kastélyokat nevükre írni.
ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Amíg Putyin van hatalmon, valódi béke akkor sem lesz, ha esetleg sikerül ráerőltetnie Ukrajnára egy fegyverszünetet vagy békeszerződést.


Putyin deklarálta, hogy a “kollektív nyugat” az ellensége, amíg Putyin él, minden békeidőt a következő támadásra való erőgyűjtésre fogja használni.

ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Kár hogy nem tudok lelépni egy párhuzamos világba ahol nincs belőletek. Néha csak átkukucskálnék egy ablakon, megnézni hogy áll a anarchista ballibsi "civilizáció". Persze ha minden jól menne, akkor önkéntesen és dalolva én is ilyen akármivé válnék és megtanulnék önámítani meg viszhangozni minden hülyeséget amit a 24/444/hvg... megír.
ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

7:


Én azt vallom, hogy ha Orbán szándékait akarod megismerni, hallgasd Bayer Zsoltot és a többi pártállamilag jóváhagyott fideszes influenszert.


Ugyanígy, ha Putyin szándékai iránt érdeklődsz, hallgasd Szolovjovot és a többi Putyinista beszélő fejet a Russia 1-én, az RT-n és a Ria Novosztyin.

ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

8:

Miért ne halgassam a pénteki Miniszterelnöki Interjúkat?!

Miért ne hallgassam meg Putin beszédeit?!


Elmondják ők maguk mit akarnak, minek egy második személy?!

ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindketten több hangszeren játszanak. Amit nem tartanak szalonképesnek, azt a Bayerjeiken és Szolovjovjaikon-Szimonjanjaikon-Szkabajeváikon keresztül közvetítik a szavazóiknak.


[link]


[link]

ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!