Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyakorisok megbocsátotok...

Gyakorisok megbocsátotok valaha a két embernek, hogy Sz.Dániel és F.Viktor terrorista gyülekező helyet csinált a gyakorin?

Figyelt kérdés

Nagyon dühös vagyok én személy szerint, hogy lehet valaki ilyen hülye hogy lejárat egy ilyen jó oldalt.



[link]



ápr. 25. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Irigylem, hogy ez az egyik legnagyobb problémád, amiért dühös vagy.
ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Irigylem, hogy ez az egyik legnagyobb problémád, amiért dühös vagy.


Miért,neked nem esett rosszul hogy lejáratták az oldalt ahol politizálsz?

ápr. 25. 08:45
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Engem inkàbb az zavar hogy fideszes trollfarm lett.
ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Engem inkàbb az zavar hogy fideszes trollfarm lett.


Fideszesek nem robbangatnak mint F.Viktor meg Sz.Dániel. Mindenkinek megvan a vélemény nyilvánítás joga mégha trollkodásnak látszik.

ápr. 25. 08:59
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez inkább a csóri céltalan fiatalokról egy látlelet.Egyáltalán nem akartak ezek semmi rosszat, csak kicsit menőnek érezni magukat és kamuzni . Nem érdemelnek komoly büntetést. Az oldal említése is lényegtelen face-en is voltak meg a Vona oldalán aki feljelentette őket, gondolom magát védve, mert akkor nagyon rá akarták sütni az iszlámbarát vonalat.
ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez inkább a csóri céltalan fiatalokról egy látlelet.Egyáltalán nem akartak ezek semmi rosszat, csak kicsit menőnek érezni magukat és kamuzni . Nem érdemelnek komoly büntetést. Az oldal említése is lényegtelen face-en is voltak meg a Vona oldalán aki feljelentette őket, gondolom magát védve, mert akkor nagyon rá akarták sütni az iszlámbarát vonalat.



Nem ez volt a kérdés. Engem az érdekel, hogy megbocsátasz e nekik amiért ellened és az oldal ellen fordultak és idehozták rátok az Iszlám Államot.

ápr. 25. 15:29
 7/15 anonim ***** válasza:
6 akkor a válasz igen megbocsátok , nem hoztak ezek semmit ránk :D
ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A gyerek nevelése már “születése előtt” megkezdődik.

Akit nem visznek már pici korában sokféle figlalkozásra, táncra, tornára, baba majd kisgyerek társaságba, akinek már 1 éves korában a kezébe nyomják a telefont, hadd nyomogassa, 2 eves korában a tavirányítót, 3 éves korában odavágják a számítógép elé, abból ilyen korcs, talajtalan nyomorult lesz.


A mi szüleink is dolgoztak! Mégis megkaptuk a figyelmet, a törődést az oktatást, a megfelelő nevelést.


Moricz írta: “ Ha a gyermek lelke jól van megépítve, és rá marad a választás, akkor a szépség es az igazság forrásai után kutat.”


Ezek a nyomorultak semmit nem tudnak önmagukról. Lebegnek a világban, mint gólyafos a levegőben.


A számítógépes, virtuális harci játékokban nőttem fel,: ha lelőnek, még marad 3 életed; az a teljesítmény, ha minél többet robbantasz, lelősz.


Nemzedékek nőttek, nőnek fel, korcsosulnak el, s IQ-szegényen vegetálnak bele a világba.


Nem mentség, hogy dolgoztunk, nem tudtunk vele foglalkozni, törődni. Idióta!

ápr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mármint nőttek fel.
ápr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Kérdezőnek válaszul.

A gyakori kérdések egy platform.

Hogy mit enged meg, az a működtető döntése. Nyilván nem az a funkciója, hogy helyet adjon az ilyen idiótáknak. De megfordulnak itt sötét, beteg szexuális aberráltak is. Az nem járatja le? Sőt, pedofíliára hajazó témanyitások is. Ők sem? Dehogynem, nagyon is.


Engem hosszú évekkel ezelőtt praktikus kérdés irányított erre az oldalra: festés, mázolás, bútor fényezés.


Alapvetően ezek voltak a nagyon is hasznos és fontos tartalmak.

ápr. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!