Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnának hozzá a MiHazánk...

Mit szólnának hozzá a MiHazánk szavazói, ha a következő választásoknál úgy alakulna, hogy velük koalicióval tudna csak kormányon maradni a Fidesz? Támogatnátok?

Figyelt kérdés

#magyar #MiMagyar #Fideszmagyar
ápr. 25. 08:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettő egy kaka párt
ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%

Mindkettő egy kaka párt


Gyurcsány gazdád is az.

ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2 és a kérdésről mi a véleményed? Nagyon hálás lennék, ha elmondanád.
ápr. 25. 09:03
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
Szélsőjobbal (Mi Hazánk Mozgalom) Magyarországon senki nem fog összefogni, de ha mégis, akkor az adott párt hitelessége a 0-val válna egyenlővé, és menne a lefolyóba...
ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Engem nem az érdekel, hogy mekkora lenne ennek az esélye, hanem, ha konkrétan ilyen helyzet állna elő, hogy reagállnának rá a MiHazánk szavazói.
ápr. 25. 09:06
 6/29 Mansour ***** válasza:
78%
Nem vagyok MiHazánk szavazó, de valamennyire ismerem ezt a kört. Szerintem nagyobb részük semmi szín alatt nem fogadná el a Fidesszel kötendő koalíciót. Egy részük kicsit duzzogva, de elfogadná azon az alapon, hogy az elvi-ideológiai alapok tekintetében mégis csak a Fidesz áll hozzájuk a legközelebb, és bíznak abban, hogy egy Fidesz-MiHazánk koalíció jobban képviselné az értékrendjüket, mint a Fidesz önmagában. De ez csak szubjektív vélemény, nem végeztem reprezentatív felmérést.
ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Mi hazank nem fog bejutni a következő választáson a parlamentbe tehat erről felesleges beszélni.
ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7, a hiedelmek ellenére, senki sem jövőbelátó.

Nincs olyan, aki frankón megmondja, hogy mi fog történni, mi nem.

És én nem arra vagyok kiváncsi, hogy ki, mit gondol, hanem, hogy a MiHazánkos szavazók, a saját erkölcsük alapján, mit gondolnánanak erről.

ápr. 25. 09:45
 9/29 A kérdező kommentje:
6, köszönöm.
ápr. 25. 09:46
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
A kisgazda szavazók mit szóltak 98-ban? Igaz, akkor még nem volt ilyen "híres" a fidesz.
ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!