Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyiben az EP választáson...

Amennyiben az EP választáson egyértelműen Magyar Péter pártja, a Tisza lesz a legerősebb ellenzéki párt, úgy kormányváltás érdekében szavaznál rájuk később?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Már most is rájuk fogok szavazni, áradjon a Tisza
Igen, abban az esetben rájuk voksolnék
Nem, kitartok a mostani pártom mellett, bármilyen eredményt is érjen el
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Most sem szavazok egy olyan pártra, ami nem különb a Fidesznél.
ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Én megfogadtam, hogy azokra szavazok, akik a legnagyobb eséllyel váltják le Viktátorunkat. Nekem mindegy, hogy Gyurcsányék vagy Magyar Péterék, netán Donáth Annáék.

ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Már most is rájuk megy az X.🇭🇺
ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Да, конечно
ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Most is rájuk szavazok, mert nincs más alternatíva.
ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazán mindegy, kik váltják le a fidesz bebetonozott hatalmát. Utána már sokkal nagyobb eséllyel lehet válogatni. Véleményem szerint még egyszer nem lenne szabad hagyni, hogy bármilyen párt is 15 évig, vagy tovább egyeduralomban legyen.
ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hypno ***** válasza:

Nem zárom ki. De látnom kell azt is, hogy az előttünk álló 2 év alatt hova fejlődnek a pártok.


Engem most sokkal jobban érdekel, hogy a magukat önállóan megméretni hajlandók milyen valós támogatásra számíthatnak...meg persze akik nagyon semmilyenre, azok hajlandók e felszámolni magukat, vagy beolvadni egy másik erősebb formációba.


Igaz a TISZA párt is létezik jogilag már három éve, aztán játékpártból milyen hirtelen lett nagy támogatottságú.

ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

"mert nincs más alternatíva"

Alternatíva? Az ugye megvan, hogy most gyakorlatilag az Európai Parlament frakcióira szavazunk? Itt nem a fideszt kell leváltani, mert a fidesznek nincs az EP-ben semmilyen konkrét pozíciója, amiből leváltható lenne. Itt azokra a pártokra kell szavaznod, akik olyan frakcióba fognak beülni, amik a te érdekeidet képviselik.

ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Bárkire szavazok aki képes úgy leváltani a mostani kormányt, hogy belépne az eu ügyészségbe és szigorú média törvényeket hozna, hogy ilyen szintű propaganda soha többé ne valósuljon meg.


Egyébként lehet szeretni a fideszt sok minden miatt, de most bárki jobb lenne náluk, mert SZÜKSÉGÜNK van az eus pénzekre és nagyobb befektetői bizalomra. Ameddig a fidesz van hatalmon, addig az eu szivatni fog minket a pénzekkel, és a kormány önkényes (diktatórikus) gazdasági politikája miatt alacsony lesz a befektetői bizalom + továbbra is lehetetlen egy magyar kisvállalkozást felfuttatni, mivel az oligarchák felvásárolnak.

ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a magyarpéter egy senki, 2 hétig sztár aztán bukta és megy a többi közé
ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!