Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen meglepetésre számítasz...

Milyen meglepetésre számítasz az EP választáson?

Figyelt kérdés

Szerintem a Tisza szorosan a Fidesz seggében lesz.

Gyurcsányék 10% alatt végeznek.

Illetve a Tisza, Fidesz, DK-MSZP-P pártokon kívül más nem éri el a küszöböt.



ápr. 25. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a DK-MSZP-akármit azt mindenhol túlmérik, mert rendszerint kitömik Závecz Research urat,h őket hozza ki elképesztően magas számokkal.

Magyar Péter pártja valószínűleg jóval több szavazatot fog szerezni,mint ez a DK-s formáció.

ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmilyenre. Mindenki mást mond, értelemszerűen nem jöhet be az összes variáció.
ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Fidesz 5-6 képviselőt

Tisza 7-10

DK 1-3

Momentum 1-2

ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Amire számítok, az nem meglepetés...

Minden esetre, amit írsz annak örülnék, kicsit talán észbe kapna a fidesz, hogy nem azért van 2/3-ad mert annyian imádják őket, hanem mert ott van az a barom gyurcsány. Bár, szerintem tudják, hogy ez a helyzet és ki is használják.

De legalább megéreznék egy kicsit a tetteik következményét.

ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Fidesz és TISZA 45-45%, 10-10 képviselő

DK 5%, 1 képviselő

Többi párté a fennmaradó pár százalék, 0 képviselő


A választás előtt a Fidesz támogatottsága kb. 55%-nak lesz mérve, a TISZA 35%-nak. De a Fidesz oldal tele EU szkeptikusokkal, akik nem mennek el szavazni.

ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kinek ki a "meglepetés", de szerintem a Momentum ki fog esni.
ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5: Mivel önkormányzati választások leszek, sokan elmennek.
ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Hát, mindenképp elég viccesek ezek a lázálmok, amiket itt egyesek képzelegnek. Lassan ott tartunk, hogy azt is elhiszik, hogy Magyar Pétert valaki 110%-ra mérte, ha ez az ő szájából hangzik el. :DDDD
ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem számítok nagy meglepetéste...a Fidesz 40-45 százalék, a DK és a Tisza 15-17 százalék körüli és szerintem a MH is bejut, esetleg a Kutyákkal együtt ilyen 5-7 százalékos eredménnyel.
ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Remélem Momentum nem kap képviselő helyet és a DK is a lehető legkevesebbet... Éppen elég ideig rontották ott a levegőt...!
ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!