Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter hogyan, mivel...

Magyar Péter hogyan, mivel tudna fideszeseket meggyőzni?

Figyelt kérdés

Nyilván azt látjuk hogy ha a fideszből nem vesz ki embereket, akkor nem lesz kormányváltás, muszáj valahogy fidesz szimpatizánsokat magához szólítania.

Vajon mivel tudná megszólítani a fideszeseket, egy erősebb jobb

oldali politikával, ő is használjon propagandát példá Gyurcsányozza össze Orbánt vagy migráns , lmbtq kérdésben közeledjen a fidesz álláspontjához, vagy találjon ki ő is egy ellenségképet stb

nyilván ezek primitív dolgok de sajnos csak így lehet valahogy megszólítani a fideszeseket


ápr. 25. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őket meggyőznie, nem tudsz galambbal sakkozni.
ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Magyar esélytelen hogy leverje a fideszt...
ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem láttad az elmúlt fidesz uralom számtalan botrányát? Akár a közelmúltban is? Mégis töretlenül hittek a mesterükben. Egy fideszest nem lehet áttéríteni. Ott max majd a kihalás segíthet némiképp.
ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nagyon leegyszerűsítjük 3 féle fidesz szavazó van.


1. típus: aki csak azért szavazott eddig a fideszre, mert ott nincs gyurcsány, és nyilván ez a legesélyesebb párt a kormányalakításhoz.

Szerintem aki ide tartozik, azt már meggyőzte Magyar Péter.


2. típus: Egyet ért a kormánnyal a legtöbb dologban, de látja a rendszer romlottság. Mégis erre szavaz, mert legalább egy összeszedett párt, ők a legesélyesebbek, és még mindig nem gyurcsány.

Szerintem nekik kell valami kis bizonyíték, hogy Magyar Péter hosszú távon esélyes, és tényleg harmadik utat képvisel, nem csak egy kevésbé támogatott fidesz 2.0 de egy idő után meggyőzhetőek.


3. típus: imádják a fideszt, orbánt, éjjel-nappal m1-et meg ilyen megafonos embereket néznek, és mindent el is hisznek amit mondanak, ami pedig ellenkezik ezzel, azt hazugságnak tartják.

Őket soha, senki nem fogja meggyőzni, hogy bármi jobb lehet a fidesznél.


Na most az, hogy az eddigi fideszre leadott szavazatok milyen arányban oszlanak el a három csoport között, azt nem tudom.

Szerintem Magyar Péternek idő kell és kitartás, és az, hogy legyen esélye bizonyítani, hogy nem csak egy újabb korrupt, populista, semmirekellő politikus. Már ha nem az.

ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Szerinted hány ember van a harmadik csoportban?
ápr. 25. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem #4 vagyok, de a kérdésedre a válasz: durván 1.5M fő. Ez a fideszes keménymag és ha maga Jézus indulna a fidesz ellen, akkor is a fideszre szavaznának.


Ez nem tűnik soknak, DE ahogy mondtam ők biztosan a fideszre szavaznak, és nem lehet minden bizonytalan/kényszerbő fideszre szavazót meggyőzni ilyen brutális propaganda mellett. MP-nek EGYETLEN rossz elszólása a választás elvesztését okozhatja (gondolj MZP-re).



Nekem pedig az a válaszom a kérdezőnek, hogy tartania kell azt amit most csinál. Populista módon szól oda a fidesznek pl közösségi médián, elmegy vidékre, folyamatosan interjúkat ad, megfontoltan beszél (nem úgy, mint MZP), Gyurcsányt és Orbánt egy entitásnak mondogatja, kerüli a régi ellenzéket, stb stb….


Jelenleg a fidesz csak nevetséges és kontraproduktív módokon tudja lejáratni. Egy értelmes ember nem fog női napszemüvegen fennakadni és pláne nem hiszi el, hogy Gyurcsány embere…. Ez csak a keménymag 1.5M szavazónak meggyőző, szóval ha tényleg nem ad támadási felületet 2026-ig és ennyire próbál az emberekkel kommunikálni az utcán meg ennyire elutasítja Gyurcsányt és Orbánt, akkor fájdalmas lesz a 2026-os választás majd a fidesznek.


Viszont veszíteni nem fog tudni Orbán, ez teljesen lehetetlen a DK, mihazánk, rengeteg apró valódi ellenzéki párt és a propaganda miatt. MP-nek több szavazatot kellene szerezni a körzetekben a fidesznél és egyéb ellenzéki vagy kamu ellenzéki pártoknál. Ez azért elég nehéz úgy, hogy a falvak miatt a szavazók közel fele alapból fideszes…


De a 2/3 megdöntése borítékolható lenne egyébként. Csak azt is jócskán dönteni kellene, mert a mihazánk úgy is kisegíti a fideszt a majd.

ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!