Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek egy jelentős része...

Az emberek egy jelentős része annyira utálja Orbán Viktort és a Fidesz-t, hogy minden (vele szemben álló) emberre és formációra kritikátlanul leadja ellene a voksát, és aktívan támogatja, amit normális életkörülmények mellett eszébe se jutna?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 15:37
1 2
 1/14 Mansour ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen igen. De ennek megvannak az okai.
ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted nincs oka a gyűlöletnek?
ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Igen, felőlük bármit megtehetne velük az, aki nem fideszes és nem Orbán Viktor...
ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyikre egyszerre nem tudják leadni, különben érvénytelen lesz a szavazatuk, bár lehet,hogy egy-két ilyen is akad. Nekem inkább az a problémám, hogy nem programot nézik az emberek,vagy a kompetenciát, hanem jellemzően arra adják le, aki éppen a leghangosabban kiabálja,h O1G, így program már nem is kell,csak hangzatos szavak,ugyanez igaz a kormány esetében,aki már rég nem hirdet programot csak benyomja ,h Brüsszel,migránsok,háború. Én ezt az igénytelenséget nem értem sok választó részéről, hogy miért nem várnak el kicsit többet a politikusoktól. Mert ha többet várna el a társadalom többsége, a politikusok sem tehetnének meg akármit az emberekkel.
ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Fordítva nem igaz?


Az emberek egy jelentős része annyira utál bizonyos bal oldali politikusokat/pártokat, hogy a Fideszre leadja a voksát, amit normális életkörülmények mellett eszébe se jutna?

ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van. Valóban nem lenne Orbán utálat se, ha normális életkörülmények lennének az országban.
ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Gyerekek, kontra produkció...

Ha sokan ontják a gyűlöletet, sokan annál inkább Orbán Viktorra szavaznak...

Az ellenzék egyik legnagyobb hibája, hogy a program az, hogy a Fidesz rossz, gonosz, lop, csak, hazudik... ennyi.

ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
#7 Ezzel szemben a fidesznek az a programja, hogy a baloldal b.i, sorosista, lop, csal hazudik. Annyi a különbség, hogy az ellenzék tizedannyira sem bünös ezekben, mint a fidesz. Kampányoljon mindenki ugyanannyi pénzből, akkor meglátjuk igy van-e. Ja, hogy akkor nem nyerne a Fidesz? :)
ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgy ahogyan az 1-es kommentelő írja, megvannak az okai. Én 2010-ben a Fideszre szavaztam, bíztam benne, hogy a 2/3 mellett jó irányba viszik az országot. De hamar egyértelmű lett, hogy ezek tulajdonképpen Gyurcsányék 2.0 verziója, sőt még elvetemültebb kiadásban. És számomra az a legszomorúbb, hogy mindenkit totál hülyének néznek, és azt hiszik mindenki beveszi, az igénytelen, nagyon abszurd kormánypropagandát. Szóval bármi is a helyzet, én a Fidesz ellen fogok szavazni, mindezt nem véletlen.
ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Higgyétek el: Orbán sokkal jobban lealáz titeket mint ahogy tudnátok gyűlölni őt. Ebben még mindig kezdők vagytok hozzá képest.
ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!