Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén, van olyan aki...

Őszintén, van olyan aki kedveli Bohár Dániel riportert?

Figyelt kérdés
Láttok benne valami fantáziát? Keményen kérdező jó riporter? Vagy inkább propagandát tol?
ápr. 25. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, szimpatikus
Nem kedveled
Semleges
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Zsuzsi Bazsi igen.
ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogalmaznék, hogy csak propagandát tol. Nem arról van szó, hogy keményen kérdez, hanem arról, hogy konkrétan bűncselekményeket követ el az állam támogatásával.
ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
5%

Nem ismerem a produkciót, de azt tapasztalom, hogy rosszindulatú, negatív gonosz pszichiátriai esetekben fel sem merül, hogy valaki őszintén hihet egy pártközösségben.

Ezek a beteg paranoid gondolkodású emberek a Varga Judit interjút is csak úgy képesek látni, mint "pártutasítást".

Hogy Varga Judit is őszintén csinálta, mert sértette őt ez a nárcisztikus nyomorult, olyat nem lehet elképzelni sem. Magukból indulnak ki ezek a netes gyökerek valószínűleg, saját gonosz fogyatékos lényükből.

ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Gondolom te is magadból indultál ki, mert akkor van egy rossz hírem.
ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
26-tól nem lesz munkája. Ez vigasztal. :)
ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura én azt hittem szeret telefonálgatni, de amikor őt hívják azt valamiért nem szereti. https://www.youtube.com/watch?v=xOPmak4LX4w
ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megafonnál alapkövetelmény, hogy egy tenyérbe mászó barom arcú legyél és az agysejtek száma ne haladja meg a cipó méretet, Bohárnak kimagaslóan kicsi lehet a lába.


Igazi okoskodó, mellébeszélő, uszító betanult szövegeket nyomnak.

Lehetne szórakoztató is, de mindig ugyanazt szajkózzák. Látszik, ha megnézed a teljes videókat, amikből bevágnak, hogy csak kiragadnak részleteket és úgy manipulálják, hogy egyezzen a mondandójukhoz.

ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összességében semleges. A NER udvari bolondja, aki egyébként tehetséges,mert ahhoz biztos ért,h megragadja az emberek figyelmét(most is róla beszélünk), de ezt kártékony tevékenységre használja. Ettől függetlenül bármikor meglátom, röhögnöm kell rajta, mert annyira provokatív,annyira pofátlan,gátlástalan,akkora hülyeségeket mond,annyira túlmegy minden határon,hogy nekem az már vicc kategória, számomra már van egy bűnös élvezet abban,hogy megnézem egy videóját, bevallom jól tudok szórakozni rajta. Nyilván nem nekem szól,mert számomra ez tragikomédia. Ha komolyan nézem,akkor viszont elég szomorú, hogy ezt a sok baromságot amit mond, elhiszik emberek, a társadalomra nézve szomorú,hogy ilyen figurák osztják az észt. Bohár Dániel jelenség egy tünet, hogy valami nagyon nincs rendben a fejekben, egy darabig nem tudtam eldönteni,most sírjak,vagy nevessek rajta,de végül rájöttem,hogy a saját lelkiállapotom érdekében jobban járok,ha csak nevetek.
ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz Göbbels-e
ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Nem riporter.


Egy propagandista tróger

ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!