Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne az EP-választás...

Ha most lenne az EP-választás kire szavaznátok? Szerintetek várható meglepetés?

Figyelt kérdés

Emellett azért is írom ezt a kérdést, mert érdekel, hogy az itt szavazó emberek aránya, a júniusi választások eredményével összehasonlítva miképpen oszlik el,tehát levonható-e bármiféle általános következtetés a gyakorikerdeseket használó emberek gondolkozását és a valós eloszlást illetően.


Én egyébként nagy meglepetést nem várok: Fidesz-KDNP 40-45; TISZA 20-25; DK-MSZP-P 15 százalék körüli eredményre számítok, valamint Mi Hazánk, Kutyák és Momentum lesznek szerintem az 5 százalékos határ körül.



ápr. 25. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP
TISZA
DK-MSZP-P
Mi Hazánk
Momentum
Kétfarkú Kutyapárt
Egyéb
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem kovetkeztetest nehez levonni, mert egyertelmuen tobb itt a tanultabb, internetet hasznalo egyen, akik nagyrészt ellenzekiek.


En a Momentumra szavazok, mert ugy erzem, hogy ok kepviselik leginkabb az elveimet. De Magyar Peter ha ugy van ket ev mulva megkapja a bizalmam.

ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki Magyarországa Néppárt.
ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktam járni szavazni. Most a Tisza miatt megyek. Van néhány kis párt, akik részben képviselnek olyasmit, ami számomra is elfogadható, de esélytelenek. Magyar Péter sem felel meg mindenben, de a propaganda eltakarítása és egy normális sajtó, média már jelentős előrelépés lenne.
ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nép Pártján
ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
DK
ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!