Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy működik az álláskeresés...

Hogy működik az álláskeresés ? Amikor egy fiatal kijárja az iskoláját és ha munkát akar regisztrálni kell munkakeresőnek a munkaügyi központba ? (Totál felesleges járkálni ehhez a munkaadóhoz és ahhoz ? )

Figyelt kérdés
Itt a jászságban gyári munkán kívül nem sok lehetőség van. Totál felesleges ebbe a gyárba ellátogatni és a másik 4-5-6-7-ba és be ? Bocsi ha hülyének néztek a kérdés miatt,de még nem voltam ilyen helyzetben. Orbánék és a magyar kormány csak ennyit tud segíteni,hogy munkaügyi központ ?
ápr. 26. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kijárod az iskolát azután jelentkezel a gyárba dolgozni, ha nem vesznek fel akkor regisztrálj a munkaügyi központba, mert az kell ahoz hogy az önkormányzat fizesse a társadalombiztosításodat fél évig, remélhetőleg fél év alatt sikerül munkahelyet találnod. Ha letelt a fél év és sajnos nem sikerült akkor a nav valószínűleg küldeni fogja a 11000ft os csekket havonta a TB miatt.
ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja, ha nem tudsz elhelyezkedni és nincs jövedelmed akkor a nav a nyakadra fog járni hogy behajtsa a "létezésadót".
ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Orbánék egy csomó munkahelyet teremtettek, tehát téves az a feltételezésed, hogy csak annyit tettek, hogy jár fél évig a támogatás a munkanélkülieknek.


Magadnak kell munkát találnod. Ez nem más és nem az állam dolga.

ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt az eredeti kérdés . Félre is ment ,de kíváncsi lennék,hogy a drogos zombikból mit szednek be :D A lezülött emberektől !
ápr. 26. 18:16
 5/8 DK-s ***** válasza:

A munkaügyi központot felejtsd el. Közel 15 évig voltam regisztrált álláskereső, ezalatt KÉTSZER ajánlottak munkalehetőséget.


Ha a TB miatt fáj a fejed, az nagyon egyszerűen megoldható, én is megoldottam. Beregisztrálsz a területi hajléktalan-ellátóhoz mint hajléktalan.


Én 8 éve kötöttem velük szerződést. A hajléktalanoknak alanyi jogon jár a TB, de még a tüdőszűrő is ingyenes. 🤣

ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Orbánék egy csomó munkahelyet teremtettek"


Teremteni csak Isten képes. A göthös nem Isten.

ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Teremteni csak Isten képes. A göthös nem Isten."


Mindenki képes teremteni. Mindenki a lehetőséghez képest.

A teremtés nem kizárólagosan klerikális kifejezés.

ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4!


Mit is akarsz kérdezni?

ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!