Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter át tudja...

Ha Magyar Péter át tudja venni az ellenzék vezetését Gyurcsanytol akor 26 ban Orbannak is vége ? Egyszere kell legyőzni Orbánt és Gyurcsanyt?

Figyelt kérdés

Én őszintén szurkolók hogy most júniusban Magyar Péter végre szetzuzza az ellenzéket remélem a fél alkalmatlan bagyazs lejáratja magát.

Gyurcsány meg mondjon le vagy huzzodjon háttérbe élete végéig.

Akkor talán lenne változás ebben az országban . Mert ha lenne alternatíva Orbanekat már rég elzavartak volna .



ápr. 27. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Majd szólj, hogy mit kezdesz a választási, a pártfinanszirozási és a médiarendszerrel, ha megvan, hogy ezt, hogy tudod lebondani, elmondhatnád másoknak is, mert enélkül nem lehet demokratikus úton leváltani 0rbánt.
ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Le lehet váltani ha mindenki felsorakozik ellene.

Kéne először egy kormányváltás

Össznemzeti ellenallaskent aztán helyreállítani a demokratikus intézményrendszert egy átmeneti kormány képében majd fel egy év múlva egy igazi választás külön pártokkal


Ők egy EU ellenes orosz befojast képviselő diktatórikus párt úgy kell bánni velük mint a Kádár rendszer levaltasakor .

ápr. 27. 09:38
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Le lehet váltani, aztán mi lesz a legfőbb ügyésszel, mi lesz az államfővel, mi lesz az alapitványokba kiszervezett kuratóriumi tagokkal és milliárdokkal, mi lesz a helyi kiskirályokkal, a Mészáros Lőrincekkel, mi lesz a létező összes állami vezetővel?

A lengyelek azért tudták megcsinálni az ottani rendszerváltásukat, mert a PISnek nem volt annyi ideje, mint 0rbánnak magáévá tenni az országukat. Mi ezt lekéstük.

Konkrétan földindulásnak kell lenni ahhoz, hogy ezt a rendszert felszámold, választással nem fog menni.

ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

DK-t meg kell semmisíteni. Ez

a legfontosabb első lépés a kormányváltáshoz.

A momentumot sajnálom kicsit, mert kell olyan párt is egy demokráciában mint ők.

ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
1)Erre pont Magyar Péter az ellenpélda.Magyarnak nincsen semilyen médiája,mind a fideszes mind az ellenzéki médiák támadják,mégis pár hét alatt lekörözte a legtöbb ellenzéki pártot.Ami a pártfinabszirozast illeti minden 1%-ot elért párt kap állami támogatást.Több egyéni mandátumot kell nyerni a választási rendszerben,mint a Fidesz és máris leválható.
ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

5, Elmentem ezt a kérdést és majd 26-ban az országgyűlési választások másnapján visszajövök megnézni, mi lett az eredménye.


Én megvagyok róla győződve, hogy választással nem leváltható a rendszer. Minden választás előtt ugyanez volt, minden választás előtt jött egy új szereplő, minden választás a világ legfontosabb dolga volt és minden választás másnapja ugyanolyan sokk volt a legtöbbünk számára.


26-ban majd találkozunk és a jövő eldönti, kinek volt igaza. Én vállalom, ha én vesztettem, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy nekem lesz igazam.

ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
6)Ha 26-ban a Fidesz nem lesz levéltva,akkor azért,mert az emberek javarészt a Fidesz jelöltjeit és a Fidesz listájára szavaztak.Ha az emberek nem a Fidesz egyéni jelöltjeit szavazzák meg,hanem pl a Tisza-et és listán is a Tisza-ra szavaznak,akkor leválható az Orbán-kormàny,ilyen egyszerű.
ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7, nem, ugyanazért, amiért az elmúlt 16 évben -igen 2008 óta- nem vesztettek választást. És időközben az övék lett minden! Minden!
ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7, 26-ban találkozunk, én, ha megélem, visszajövök.
ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kádár komcsijai is mindent uraltak mégis vesztettek.

Ha elég indulat gyűlik össze a nepben akkor hiába övék minden menni kell nekik .

ápr. 27. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!