Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki a "legerősebb ellenzé...

Nem ciki a "legerősebb ellenzéki párt" DK-nak, hogy egy ex NER lovag 2 hónap alatt majdnem dupla akkora százalékon áll, mint amit ők 10+ év alatt összekapartak?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, ez az Iránytű felmérés több, mint gyanús.
ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé felb@szhatta Gyurcsányék agyát, ez biztosan elmondható.
ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tetszik, nem ciki! DE! Sajnos Budapesten a DK fog tarolni, így nem fog sikerülni a Gyurcsány szektát megsemmisíteni teljesen. Karácsony Gergely (DK-MSZP jelöltje) természeten asszisztál ahhoz, hogy a DK-t ne lehessen elpusztítani a politikai kínálatból. Ez van.
ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem tanul, aki úgyarra a lóra tesz. Nagyon naív, aki még elhiszi a DK váltja le a fideszt.
ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én fideszes vagyok, de Magyar Péterre fogok szavazni, csak azért, hogy a DK-szektát lássam bukni.
ápr. 24. 21:47
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

#5!


Van egy "kis" logikai hiba a gondolkozásodban.

ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Vesszen is a DK, mert ők tartják hatalmon a fideszt.
ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Kissé járatlan útnak vélem Magyart, de remélem, hogy nem fognak szívni azok, akik az ő (elsőre) "iránytalan irányát" választják.
ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

A DK, alias Gyurcsány Ferenc, sajnos sosem fogja belátni, hogy amióta magyar politika színterére lépett többet árt az országnak, mint használ. Vagy pontosan tudja, de nem érdekli. Szóval sosem fog hátralépni vagy visszavonulni. Nyilván ciki, mocskolják is ahogy csak lehet Magyar Pétert.

Na mindegy, remélem rekordalacsony szavazatot kap a DK és talán Feri egy picit elgondolkodik a ennek az okain. 🙄🙄🙄

ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#6

Mi az?

ápr. 25. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!