Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szerint nem kell...

Fidesz szerint nem kell Magyar Péterrel foglalkozni, amúgy is a "baloldal belügye", de akkor miért vergődnek és már itt GYIK-on is próbálják tolni a propagandát és lejáratni?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez ilyen fideszes dolog, logikát ne keress benne.
ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
"A birka ne Magyar Péterrel foglalkozzon, mert a végén még leszokik az M1-ről. Helyette nézzen Pohár Danit meg a többi pincsit."
ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A felvilágosítás szükséges hiszen ti még most is azt hiszitek, hogy gyurcsány 2006-ban nagy igazságbeszédet mondott, hogy Bajnai megmentette az országot meg hogy a devizaválságért a fidesz felelős.

Hazudtok reggel éjjel meg este és kénytelenek vagyunk állandóan kijavítani, megcáfolni titeket, hogy ne járjatok sikerrel. Most is hazudtok MP-ről folyamatosan és hülyítitek az embereket.

Tudom, hogy szeretnéd ha csak a ti hazugságaitokat lehetne itt is meg máshol is látnia az embereknek és azt amiben elmondjuk a valóságot azt meg nem, de ez nem így működik. Itt még nem és teszünk róla, hogy ne is legyen így.

ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
#3 18 év után is Gyurcsány, hát gratulálok...😅😅😅😅
ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 Még szerencse hogy van M1, különben mi alapján is zajlana az a kijavítás.
ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ha egyszer olyan sötét vagy hogy 18 év után sem veszed észre, hogy gyurcsány ott ül még mindig a parlamentben és jelenleg a legtámogatottabb ellenzéki párt vezetője, az nem az én hibám, az rólad mond el sokat.
ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
# Én észre veszem, csak elég nevetséges hogy egyesek 18 év után is csak Gyurcsányozni tudnak. Én is azt mondom hogy rég fel kellett volna már kötni, bár nem véletlen nem történt ez meg 2010-ben.
ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Hogy jön ide Gyurcsány? Értem én, hogy ennyire szerelmes vagy belé, de ezt beszéld meg a gazdival, aki 14 év alatt sem volt képes elszámoltatni.
ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Ehhez képest minden csatornán tolják a Magyart lejárató propagandát 100 milliókért.

Szóval szerintem eléggé tele van a fideszesek nadrágja.

Ha a baloldal belügye lenne akkor a fidesz érdeke lenne hogy minél több szavazót elvegyen a Magyar a DK-tól ezért nem lejáratni hanem támogatni kellene. Szóval sántít a logikád kérdező.

ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
"Ne azt figyeljék amit mondok hanem azt amit csinálok"
ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!