Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter személyében a...

Magyar Péter személyében a magyar választópolgárok egy, a hatalom által kirúgott (és emiatt lecsökkent fizetésű, sértett egójú, a volt felettesei ellen bosszúhadjáratot hirdető és viselő) emberre és pártjára fognak 2024. Június 9.-én szavazni?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Az a helyzet, hogy én ezt a narratívát nem tudom elképzelni.


A fidesz berkeiben megszokott, hogy kb. mindenki be van betonozva, illetve ahhoz valami nagy "vétket" kell elkövessen az illető, hogy eltávolítsák a pozíciójából, de még akkor is sok esetben találnak neki másikat. Ott van példának okáért L. Simon László, akit már nem egyszer kitettek állami pozícióból, mégis sikerült állami pozícióba jutnia.


Azért, mert Varga Judit lemondott (akiről egyébként is lehet tudni, hogy csak elvitte a balhét, Novákkal együtt), miért kellett volna a férjét bárhonnan is kirúgni? Ráadásul Gulyás Gergellyel is nagy haverok voltak mindaddig, amíg szembe nem fordult a rendszerrel. Varga Judit egyébként még mindig a NER védelmét élvezi, pedig tudjuk, mit tett.


Ezek alapján én el tudom fogadni azt, amit Magyar Péter mondott; gusztustalannak tartotta, hogy két nőt áldozott fel a fidesz a botrányban, és ez volt nála az a pont, amikor meg akarta buktatni a rendszert.

ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem rúgták ki, kilépett. Sok pénze van, és simán tudna munkát találni a versenyszférában.

Egyszerűen nem tudta lenyelni Magyarország rákos daganatának, a fidesznek a kártékonyságát, így miután a exfeleségét (aki miatt hallgatott) félreállították, akcióba lendült.

ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Ezt csak te gondolod valamiért. Azért fontold meg, érdemes-e a valóságtól ennyire elrugaszkodni.
ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!