Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapestieknek mi bajuk van...

A budapestieknek mi bajuk van Karácsony Gergellyel?

Figyelt kérdés
Előrejelzések szerint ő fog nyerni. Aminek több oka is van. Csak Budapest szavaz, szimpatikus a személye sokaknak, a másik jelölt csak gyurcsányozik, a harmadiknak meg nincs elegendő bázisa. Szerintetek?

ápr. 27. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért van bajuk? És tudnak is erről?
ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Vannak kétségeim nekem is vele kapcsolatban, viszont amellett se menjünk el, hogy ott tesz keresztbe a Fidesz neki, ahol csak tud. Így azért sokkal nehezebb dolga van neki is.
ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Karácsony bukni fog, a legutóbbi Partizán interjúban is a beszédéből azt lehetett érezni hogy ő maga sem hisz a győzelmében.
ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem ezt éreztem.
ápr. 27. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Akkor nézd meg a kommenteket a videója alatt és akkor majd jobban látod a valós helyzetet
ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

#5 Most akkor a beszédéből lehetett érezni, vagy a kommentekből?

És honnan tudod hogy a kommentelők hova valósiak? Lehet hogy az Alföldről böfögnek oda olyanok, akik életükben nem jártak még a fővárosban. Sokkal relevánsabbak a közvéleménykutatások, amik alapján viszont a többség elégedett Karácsonnyal, a pártok és a civil szervezetek támogatása pedig azt jelzi, hogy széles körben elfogadják, mint esélyes jelöltet.

Jakab is beleesett már egyszer az online tér varázsába és azt hitte hogy ha bohóckodik a parlamentben, a facebookon pedig sok követője van, akkor az egyenlő a népszerűséggel. Majd először az előválasztáson bukott egy óriásit, aztán gyakorlatilag lenullázta a teljes pártját is. Tanulság, hogy online hozzászólásokból és lájkokból nem lehet egyenesen következtetni egy politikus népszerűségére.

ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Én csak a saját megérzéseimet mondtam, és valószínűleg nem vagyok ezzel egyedül mert a kommenteket 10 percig pörgettem és nem találtam egy pozitívat sem.


Annyira mesterkélt és erőltetett volt a beszéde hogy nekem az volt a benyomásom hogy ő maga sem hisz a győzelmében.

ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6) egyetértek. Karácsonyt az egész orszagban ismerik. Teljesen irreleváns, hogy mit mond róla akár egy alföldi, akár egy elővárosi.
ápr. 27. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bar nem engem szolit meg a kerdes, Dunaharaszti lakoskent, de en el nem tudom kepzelni, mi bajuk van Karacsony Gergellyel azoknak, akiknek bajuk van vele. Igaz, nem Budapesten elek szigoruan nezve, de 15 p alatt a belvarosban vagyok, szoval ettol szerintem eltekinthetunk. Nekem nagyon europai, kulturalt es kozvetlen a stilus amit kepvisel, igazan udito a magyar politikaban, es barcsak tobb ilyen politikusunk lenne! En alapvetoen a magyar politikatol szeretek elhatarolodni, mert csak a primitiv frocsoges, rasszizmus, itelkezes es utalkozas arad belole, amivel nem tudok es nem is akarok azonosulni. Amiota Karacsony Gergely megjelent, es ahogy KOMMUNIKAL velunk total kozvetlenul azota foglalkozok a politikaval egyaltalan. Mert hogy, sajnos nekunk az is ujdonsag, hogy egyaltalan kommunikalnak velunk, hisz abszolut nem szokasuk sajnos.
ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!