Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a Magyar...

Szerintetek mi lesz a Magyar Péter féle Tisza Párttal 2026-ra?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Most van a csúcson, innentől csökkenni fog a támogatottsága.
Erősödik még valamennyit, de 2026-ra elfogy a lendület.
Erősödik, és 2026-ban megakadályozza a Fidesz 2/3-ot.
Erősödik, és 2026-ban megbuktatja a Fideszt.
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha kitart a mostani lendülete, akkor szerintem nem lesz 2/3. De a Fideszt nehéz megdönteni a maguknak kedvező választási rendszer miatt.
ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond, hogy a hype addigra elfog tünni, ezt MP-től függetlenül mondom, hacsak addigra nem oszt még újabb felvételeket, akaratlanul is elfog tünni a lelkesedés.

Mondjuk ebből a szempontból nem féltem, hiszen egyértelmü, hogy van még valami a tarsolyában, amit tartogat, hiszen, amit megosztott, az is egy hosszabb beszélgetésből egy részlet.

Abban viszont biztos vagyok, hogy a 2/3-adott megtudja akadályozni, hacsak nem találnak ellene valami durva mocskosságot, bár a kormányra szerintem nehéz lenne rálicitálni ebből a szempontból.

ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Én nem örűlnék neki, ha megakadályozná a 2/3-ot, hacsak nem TISZA 2/3-al.

Országunk irányíthatatlan 2/3 alatt. Mi diktatúrára vagyunk berendezkedve. Ha le kell mondanunk a 2/3-ról, az egy ciklusnyi állóháború lenne.


Én pedig azt remélem, hogy TISZA 2/3 lesz, de az is vállalható lenne, ha a FIDESZ 1/3 alá csökkenne. Ha ez nem megoldható, akkor még mindig jobb a FIDESZ 2/3.


Úgy vélem több múlik az EU perlementi választáson, mint a politológusok gondolják. A statisztika, ami kijön arról, hogy hányan szavaztak és hogy oszlott meg a szavazás nagyban befolyásolja az elkövetkezendő 2 év propagandáját.

ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MP fidesz 4/5-öt is okozhat amit sokan elfelejtenek… Ehhez csak annyi kell, hogy a DK ne gyengüljön. Két ilyen nagy ellenzéki párttal külön indulva még a Budapesti körzeteket se nagyon lehetne megnyerni a fidesz ellen, mivel olyan brutálisan oszlanának a szavazatok az ellenzéki oldalon.



#3 ez hatalmas butaság.


Lehet kisebbségben is kormányozni, csak egyezkedni kell az ellenzékkel. Nyílván a fidesz ezt nem nagyon tenné, viszont az ellenzéknek muszáj lenne fontosabb dolgokat megszavazni, mert elfordulnak a szavazóik, ha lényeges dolgokat blokkolnak. Egyébként ez a demokrácia, csak halkan jegyzem meg:) a fidesznek muszáj egyezkednie, hogy számára fontos dolgokat átvigyen a parlamenten, az ellenzéknek meg muszáj néha engednie, vagy maga ellen fordítja a népnek a haragját.


További fidesz 2/3 csak távolabb visz minket a demokráciától. Így is minden szinte a fidesz kezében van, alig van bármi fék rajtuk, az oligarchák kegyetlenül nagyra nőttek már, az eu és nato szövetségeseinkkel a viszony is csak rohamosan romlik… Nyílván nem omlana össze az ország egy következő fidesz 2/3 miatt, de zovább mélyítené az így is hatalmas sebeket…

ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dani 3:30-3:56-nál elmondja a lényeget!


https://www.youtube.com/watch?v=rSm60mK0icQ

ápr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!