Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kutyapárton múlt a 2022-es...

Kutyapárton múlt a 2022-es fidesz kètharmad?

Figyelt kérdés

Márki Zay Pèterrel beszèlgettem a Nyugati aluljàróban. Õ azt mondta, hogy könyörgött a kutyapàrtnak, hogy ne állítsanak az összes körzetben jelöltet ellenük, cserèben kaptak volna pár helyet az ellenzèki listáról ès bent lehetnének a parlamentben. De õk mindenhol indítottak jelöltet.


Borsod 2., Baranya 2., Dunaùjvàros, Budakeszi nagyon szoros körzetek voltak, itt ha a kutyapàrtiak egy rèsze leszavazott volna az õsszefogásra akkor ezeket nyerte volna az ellenzék, így viszont fidesz nyert. A sajàt környezetemben kétfajta kutyapàrti van: egyik aki el sem menne szavazni ha nem lenne mkkp, màsik aki ellenzèki és am az ellenzèkre hùznà be. Szerintetek ha nem indulnak akkor vihette volna az ellenzèk ezeket a körzeteket?

Pl Szél Bernire leszavazna egy kutyapàrti?



ápr. 27. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert az mkkp-sek 50-70% a szavazott volna MZP jelöltjére és ezzel nyert volna plusz 4 körzetet
Nem, az összes mkkp-s csak kutyapàrtra hajlandò szavazni
Nem, mkkp-sek egy szűk kisebbsège hajlandò csak màsra szavazni, többsèg nem szavaz senki màsra
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. De hinni mindent szabad, csak kérdés, érdemes-e bármit.


Egyébként annyi kétségtelen, alapvetően egy párton múlt. De semmiképpen sem a kutyapárton. Ez már akkor is elég nyilvánvaló volt.

ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
En szegyellem magam azok helyett, akik keptelenek voltak beixelni az összefogásra, hogy legalább a 2/3 ne legyen meg. Én sem támogatom őket, de a Fidesznek buknia kell bármi áronm
ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Kutyapártos vagyok, és az életben nem szavaznék Szél Bernikére. Baranya megyében lakok nálunk is volt kutyapártos jelölt, nyilván rá szavaztam, és rájuk is fogok ezután is. Hányingerkeltő, gyomorforgató Fideszre, meg ilyen félnótás, full bolond ellenzéki összefogásra nem vagyok hajlandó szavazni.
ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy nagyrèszt nem rajtuk múlt ès alapvetõ hiba Gyurcsànynak ès MZP rossz kommunikàciòjában keresendõ. De ha megnèzitek Borosd 2.es körzetet 500 szavazat hiànyzott MZP gyõzelmèhez, mkkp 1200 szavazatot kapott. Èn ùgy gondolom, hogy pl ez a körzet meglett volna MZP-nek ha nincs a kutyapárt.

MZP mekem azt mondta, hgoy 3 körzet volt ahol a kutyapàrt fele is eleg lett volna meki a gyõzelemhez, de sajna nem emlèkszem melyik 3... amiket felsoroltam azokat magamtól talàltam, de nem nèztem vègig mindet.

ápr. 27. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Szetintem a Mi Hazank miatt nem lett meg, na ilyenkor mi van? :)
ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
5-ös: De legalább a Mi Hazánk kapott mandátumokat, amiket így nem a fidesz kapott meg
ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Jó a Mi Hazánk egy náci párt, őket hagyjuk is. De aki MKkP-ra szavaz, az alapvetően nem egy hülye valaki. És valójában tényleg semmi értelme volt rájuk szavazni. Akkor ennyi erővel otthon is lehetett volna maradni. Ezek a szavazatok csak a Fideszt erősítették. 2026-ban megint nem lesz kormányváltás, pont emiatt a szarkodások miatt.
ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
A kutyapárt nem ismeri a KISZ-es trükköt. Őket is megvették a tudtuk nélkül a fidesz malmára hajtották a vízet.
ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

#8 Annyira nevetséges, mikor a volt álláampártnak, az MSZMP-nek a hivatalos jogutódja, az MSZP volt miniszterelnöke által alapított dk támogatója kezd kiszezni.

Most vagy fogalmad sincsen arról mi volt a kisz, mi volt az mszmp és hol kezdte gyurcsányod a felnőtt karrierjét majd kiket léptetett be sorra a saját pártjába, vagy tudod, csak totál hülye vagy.

ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi hazànkon biztos, hogy nem múlt a fidesz kétharmad. Ha a mi hazànk nem indult volna akkor a szavazóinak egy rèsze el sem megy szavazni, akik viszont elmennek azok nagyobb rèsze húzta volna a fideszre, mint MZP-re. Legtöbb szélsõjobboldali nem fogja behúzni egy olyan összefogàsra ami nagyrèszt balos és Gyurcsàny is benne van. De ugyanez az mkkp-rõl nem mondható el, õk sokkal közelebb állnak politikailag az mzp féle összefogàshoz mint a fideszhez. És az is igaz, hogy a mi hazánk bejutott, mkkp nem. Ergo a mi hazànk listàn elvett fideszes helyeket, mkkp szavazatokat pedig kidobtàk a kukàba (ugyanott tartottunk volna ha el sem mennek...)
ápr. 27. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!