Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lehet igaz...

Szerintetek mi lehet igaz abból, amit Varga Judit mondott a volt férjéről a Hajdú Péterrel folytatott beszélgetés során? Pl. igaz lehet az, amit a gyerekeikkel kapcsolatban mondott (ahogyan a gyerekeivel viselkedett Magyar Péter)?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát pl h fakockának hívta a Jucust. Illetve, hogy Peti sosem ütötte meg de Jucus megütötte... ez a kèt rész szerintem igaz volt.
ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Igaz lehet bármi,de ez az ő magánügyük, nem közügy. És igen,gerinctelen dolog volt Magyar Pétertől,h egy hangfelvételt készített a saját feleségéről, egy ilyen figura emberileg 0 a szememben és bármit el tudok képzelni róla,de ettől még ez megint csak az ő magánügyük, viszont ami a hangfelvételen elhangzik,az közügy,és azzal foglalkozni kéne, bármilyen undorító módon is került a nyilvánosság elé.
ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ez igaz lehet.

De ki kell, hogy hangsúlyozzam, hogy ez csupán az igazság egyik fele. Végig hallgattam az interjút, sőt , végig néztem. Én egy szar házasságból jövő elvált családapa vagyok. Nálunk hasonló volt a helyzet. Akár csak a volt nejem panaszait hallgattam volna ellenem. Jó, nyilván nem vagyok politikus, de a szituáció ugyanaz. De! Most jön a DE:


Varga Judit elmondta a panaszait Magyar Péterről, melyek valószínűleg igazak. De nem igazán hallottuk a másik oldalt. Nálunk azért én is rendelkeztem rengeteg kompromitáló felvétellel a feleségemről, melyeket nem én készítettem. Bizonyíték hegyeim voltak arra, hogy nem szent asszony. És hát közel sem volt szent asszony. Ahogy Varga-Magyar házaspár, mi is elváltunk. Válás után évekig elemezgettem saját viselkedésemet is. Be láttam, hogy én is egyértelműen hibás voltam, de a másik oldal ugyanígy hibás volt.


Magyar Péter nem igazán nyilatkozik erről mélységekbe menően. Ugyanazért nem, amiért én sem szoktam nyilatkozni. A volt nejem neveli a gyerekeket jelenleg. Miért akarnék annak a jóhírének ártani aki a gyermekeimet neveli? Inkább elfedezem amit lehet, sőt szent asszonynak állítom be a volt nejem, noha nem az.

Saját tapasztalataim azt mutatják, hogy ahol gyermek van, ott az igazságok másként érvényesíthetők. Hiába politikusok, ez alól ők sem kivételek.


Én nem tartom kizártnak, hogy a teljes igazság ismeretében Varga Judit éppen olyan negatív, mérgező figura volt a házasságban, mint Magyar Péter. Ki tudja, hogy a Judit mivel b@szogatta a Petit? Én inkább egyfajta passzív ellenálló Pétert látok magam előtt a házasságában, aki néha túlzásokba esett.

Egy valamit ne feledjünk el: A gyermeknevelésben életük végéig szövetségesek maradnak. Erre sokan, ahogy én is a válás után döbbenünk rá. Innentől kezdve pedig kénytelenek koóperálni egymással, hogy haladjanak a cél felé, ami a gyermekek boldogulása az életben. politikusokként náluk ez abban nyílvánúl meg, hogy Varga kiugrik a miniszteri székből Magyar pedig beugrik a Gyurcsány helyére. Ez szerteágazóbb, mint azt gondolnánk.


Sose keverd a munkát a magánélettel, sose legyen egy munkáltatód a pároddal! Mert ha egyszer a végét járja a szerelmi tánc, akkor előbb vagy utóbb valakinek távoznia kell a lelőhelyről, olykor mindkettőnek. Ezt láthajuk a képernyőn.


Hangsúlyozom ismét: Varga Judit interjú egy féligazság!!!

ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Az, ahogyan beszélt Judokával, lehetséges. Az, hogy Judoka kiadott egy mokkást, igaz lehet.

Összesítve: egy mai magyar családi idilli képet mutattak be, ami a mai magyar társadalom kb. 65-70%-ára majdnem hasonlóan igaz lehet.

ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lord Gauldoth ***** válasza:
50%

Azért ezt, hogy "undorító, hogy rögzítette a felesége hangját, emberileg 0" stb. dumát azért kicsit furcsállom mindig. Mármint 99,9% biztonsággal vélem sejteni, hogy nem az volt, hogy minden jó, minden rózsaszín, de azért lehallgatja csak mert "miért ne?". Biztos, hogy nem véletlenül indította el aznap a felvételt, és nem véletlenül hozta ezt a témát szóba.


Úgy képzelem, hogy már ezerszer beszéltek ilyen nagyon necces dolgokról, és mint férj, hiába mondta, hogy ne vegyen már ilyenekben részt, a nő nem állt le. És amikor a kapcsolatuk elkezdet megromlani (talán pont emiatt, de minimum emiatt is), akkor úgy volt vele, hogy felveszi, hogy a felesége miket csinál.


Egy kicsit azért gondoljuk tovább, emberek. Ne az legyen már, hogy "lehallgatta a feleségét tehát rongy ember". Egy pillanatra képzeljük már el, hogy ez nem úgy indul, hogy random elkezdte csinálni.

ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem minden igaz volt.
ápr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

egy dolog biztos: a férje volt ebben nem hazudott xD


5: pedig de.

amikor a felvételt csinálta, mi céllal csinálta? hogy majd egyszer felhasználja ellene hogy ártson? még akkor is ha tudjuk hogy nem volt tiszta.

az biztos hogy mp most politikai célra használta, politikai tőkét akar kovácsolni belőle. még is mi van még a tarsolyában?

lehet még számítani arra hogy ilyen háta mögött rúgok cselekedetei még lesznek?


amúgy se hatott meg a felvilágosulása, aki ilyenekkel akar bevágódni az nálam elásta magát. aki a saját sikere érdekében másokat tapos az rongy ember.

ápr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Hangfelvételrõl: fidesz mindenkit lehallgatott pegasus-sal. Amihez Jucuska hozzájàrult. Senkinek sem volt magánélete miattuk... most egy kicsit visszakaptak abból amit õk nagyban megcsinàltak.


Általàban mindenhol ugyanez van: Szájer melegorgián tágíttatja ki a seggét egyszerre 15 db rèszben fekafiúval. De azért a fidesz ràvàrrja az összes ellenzèki h melegsimogatók.

Orbi kiadja a parancsot a köztàrsasàgi elnölnöknek, hogy mentsen fel egy pedofil bűnrészes embert, de ràvarrjàk az ellenzèkre, hogy õk a pedofiltàmogatók.

Orbi tízezrèvel hozza be a nem magyar àĺlampolgàrokat és több vidèki helyen rengeteg migràns van, egyenlõre azzal a szlogennel h majd hazamennek ha vègeztek a munkàval (de legtöbben valszeg maradni akarnak és keresik majd a kiskapukat).stb -stb...

ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
8: akkor az alma nem esett messze a fájától a hangfelvételt illetően. biztos a fidesztől tanulta magyar péter is.
ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nálam már az kiverte a biztosítékot, hogy Varga Judit Hajdu Péterrel ült le egy asztalhoz. Komolytalan, hogy a riporterek Győzikéjének nyilatkozott, aki egy közönséges pojáca, illetve egy pénzéhes "pijóca".
ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!