Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely (a DK...

Karácsony Gergely (a DK jelöltje), miért nem mer kiállni vitázni végre Vitézy Dáviddal?

Figyelt kérdés

Meddig húzza még a főpolgármester Úr, ami elkerülhetetlen: egy kulturált, nyilvános vita a legerősebb ellenfelével.


A két jelöltről röviden, aki nem ismerné őket:

Karácsony Gergely (DK-MSZMP-...):

magyar szociológus, Budapest jelenlegi főpolgármestere

Vitézy Dávid (LMP):

magyar közgazdász, közlekedési és város-mobilitási szakértő, korábbi közlekedésért felelős államtitkár.



ápr. 27. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mi az, hogy nem mer?

https://www.youtube.com/live/kQ7aTOxxJco?si=WgYq5PRYZe__w_rb..

Itt mondja Marci, hogy május végén vitát rendeznek a főpolgármester-jelöltek között, amit már elfogadott Karácsony és Vitézy is, Szentkirályitól pedig még várják a választ.

Húzz már el inden a hazugságaiddal, meg az álhíreiddel, könyörgök

ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Még van több mint egy hónapjuk, hogy vitázzanak.
ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Te miről beszélsz kérdező? Ő maga mondta, hogy kiáll, legutóbb a Partizánban. Masik meg, hogy nem a DK jelöltje. A DK, ahogy az MSZP és a Momentum, valamint több civil szervezet is támogatja Karácsonyt. A közös indulás meg szükségszerű, mint ahogy 2 vagy 5 éve is. Akkor nem zavart? :)
ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Már a kérdésből is ordít a provokáció. Jelentve.
ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 #3 Nem láttam még azt az interjút, nyugi... Meg fogom nézni. Legalább meg tudtam a kérdésre a választ, mert ezt akartam tudni, hogy lesz-e. Örülök hogy lesz!

#4 melyik része provokáció?

Max az "MSZMP"-re gondolhatod, de azt viccből írtam...

Amúgy jelentsd, már meg tudtam a választ... :)

ápr. 27. 22:09
 6/10 A kérdező kommentje:

"Masik meg, hogy nem a DK jelöltje. A DK, ahogy az MSZP és a Momentum, valamint több civil szervezet is támogatja Karácsonyt."


Ja... De a DK mit kap Karácsony Gergelytől cserébe ha támogatják? :) csak úgy kedvességből támogatják? Hagyjuk már...


"A közös indulás meg szükségszerű, mint ahogy 2 vagy 5 éve is. Akkor nem zavart? :)"


De, zavart... Zavart, hogy benne volt a DK és az MSZP, ezért szavaztam a MKKP-re. :)

ápr. 27. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

"Legalább meg tudtam a kérdésre a választ, mert ezt akartam tudni, hogy lesz-e"

Érdekes, a kérdésben még biztosra állítottad hogy nem lesz, és arra voltál kíváncsi, hogy miért nem lesz. Idézek a saját kérdésedből: "miért NEM mer kiállni vitázni".

Hogy tudsz még arról is hazudni amit te kérdezel, úgy, hogy itt van az orrunk előtt a bizonyíték?

"Ja... De a DK mit kap Karácsony Gergelytől cserébe ha támogatják?"

Nyer a jelöltjük, és egyáltalán van jelöltjük. Tudod különböző állami támogatások is járnak X jelölés után, és bizonyos indulásoknak feltétele is, hogy legyen valamennyi számú jelöltállítás az országban. Ezért csinálja azt az összefogás, hogy mindenhol egy közös jelöltet támogatnak együtt, mert így jelölőszervezetként az ő pártjukhoz is beszámít a jelöltség anélkül, hogy külön, saját jelöltet indítanának, ellenben ha távolmaradnak, ezt a jelölési lehetőséget eldobják maguktől.

Látom hogy abszolút nulla a tájékozottságod a választások terén, de ezt nem lehet elmagyarázni egy kommentben, jó lenne ha utánanéznél a miérteknek és abbahagynád az oldalon az álhírek terjesztését és a provokációt.

"csak úgy kedvességből támogatják?"

Senki nem indít kedvességből jelöltet sehol, nyilvánvaló politikai okai vannak annak, hogy ki hol kit indít és kit támogat. Karácsony a Párbeszéd politikusa, ők indítják Budapesten, és a jelöltségét támogatják más pártok és civil szervezetek is.

ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként aki kulturáltan érvel, forrásokkal is, azt miért értékelitek le?
ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert nem a kérdésre válaszol.
ápr. 27. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
A Momentum Vitézyt támogatja, Karácsonyt csak a szocik és a kommunisták
ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!