Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem megy el a soron...

Aki nem megy el a soron következő EP választásra, ő miért döntött így?

Figyelt kérdés
Szerintem 2-3 párt közül is lehetne választani, vagy csak ennyire lusták az emberek?

ápr. 27. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

De minek menjek el?

Az ember a saját udvarát tartsa rendben.

A másik úgy se ér semmit hogy küldünk 20 embert 700 valahány mellè.

ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem Magyarországon tervezem a jövőmet, így nem izgat a téma.
ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem 2-3 párt közül is lehetne választani"


Ezt nem értem teljesen. Szerintem ez a legjobb valasztas abbol a szmepontbol, hogy listas, igy mindegyik part vagy koalicio meg tudja magat meretni.

ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
2) igazabol az lenyegtelen itt.
ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

#1 Az unió egy társasház.

Olyan, mintha nem érdekelne, hogy a többiek mit döntenek el a lakógyűlésen, pedig az rág is éppen úgy vonatkozni fog és a te pénztárcádra, életedre is kihatással lesz. Mintha a lakásod a küszöbön belül érdekelne, de hogy a folyosón, a lépcsőházban mi van, mire vonnak el tőled közös költséget és mennyit, kit engednek be a kapun az már neked nem számít.

Most ráadásul ezen a lakógyűlésen már azt próbálják elérni, hogy abba is beleszólhassanak, hogy a saját lakásodban mit csinálhatsz, a saját pénzedet mire költheted, hitelt kell felvenned és fizetned mert oda akarják adni egy számodra idegennek és szabályokat akarnak felállítani hogyan neveld a saját gyerekedet.

Ez a 21 képviselő önmagában semmi, de másik 26 tagállamból van a többi képviselő és ha mindenhol ugyanúgy gondolkodik mint te (több országban 30% körüli csak a részvétel) akkor persze hogy azok véleménye fog dönteni akik kevesebben vannak ugyan a maguk elképzeléseivel, de elmentek és szavaztak.

ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek sajnos ilyenek. Nekem van ilyen ismerosom aki kicsit sem foglalkozik a politikaval. Annyit mond, hogy a sajat eletet epitgeti, meg amugy is lop mindenki.
ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

A társas házad eléggé rossz példa szerinted mindenki álma az hogy beton vegye körül?Az enyém nem vidék zöld övet nyugi autós forgalom kevés.

A magyar feltalálja magát a török,osztrák,orosz időkben is.

Èn nem látom azt a jó magyar politikát csak azt hogy épül le az ország ha akkora ászok lennének nem feküdtek volna le az orosz kínai és még a többi èrdeknek.

Minek nekünk Panamával foglalkozni mikor az állami kórházak színvonala kb ugyan az mint a 90 években?

Ez olyan mikor többet akarsz mint a szomszédod és kívülről csilli villinek tűnik aztán otthon eszi a konzervet.Kösz nem kérek belőle.

Èn pl azt se értem miért akkora szám ha valakinek az a büntetése hogy a közügyektől való eltiltás 5 évre vicc kategória nálam.

ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Mindenkinek el kell mennie szavazni, mert az ilyen szorgalmas agyhalottak is elmennek, mint a 7-es versenyző!

Az pedig a nemzethalál.

ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is elmegyek és a mocskos fidesz ellen szavazok.
ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#3 Arra utaltam, hogy sokan azzal szokták megindokolni, hogy nincs kire szavazni.

Pedig most elég széles a választék, Tiszára húzom majd az x-et, de a 2RK és MKKP is alternatíva lehetne.

ápr. 27. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!