Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire várod a június 9-i...

Mennyire várod a június 9-i Önkormányzati és EU parlamenti választást?

Figyelt kérdés
Nem sokat hallani felőle ahhoz képest, hogy kb. 1 hónap múlva lesz. Nem furcsa ez a csend, hogy nem is igazán kampányolnak a pártok?

ápr. 28. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki, hogy nem sokat hallasz felőle, nekem már ez is gyomorforgató.
ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
hát pedig eleget lehet hallani
ápr. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy mint a többi választást, semmenyire.
ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A papírt amit küldtek, mérgembe a postaládából egyenest a kukába dobtam. Még az elvtársak 18 évesen megtudtak legeltetni egycrendszernek hazudott váltással mamár nem.
ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neem igazán várom, mert nagyon nagy változás úgysem lessz.
ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kampányolnak?? MP járja az országot, kb minden nap van live facebookon. Orbán Viktor meg tele plakátozta az országot megint a baromságaival és szóba áll néha a független sajtó munkatársaival. Mi ez ha nem kampány ?

Csak annyira intenzív volt az elmúlt két hónap, hogy fel se tűnik már.

ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Várom, de azért, hogy a polgármesterünket elzavarjuk a francba (nem kell pártpolitikára gondolni, ez egy kisváros!). Azon, hogy ki lesz az EP-ben, ki nem, izguljanak a pártok, engem pont nem érdekel. Nem véletlen, hogy ez most nem egy szokásos kampány. :D Én úgy gondolom, hogy nagyon nagy változás lesz. Már az is nagy változás, ha azt megnézzük mit mutatott a közvéleménykutatás MP színrelépése előtt és most. Tehát azért azt nem lehet mondani, hogy nem nagy változás, hogy MP előtt az EP-be jutott volna az MKKP, a Momentum, talán a Jobbik is és 2. erőként jutott volna be a DK, 3. erőként az MHM, most pedig úgy állunk egyelőre, hogy MKKP, Momentum, Jobbik marad otthon focizni, 3. erő lehet maximum a DK és az MHM-nél akár esélyes, hogy csak 1 képviselőt delegálhat és még mindig van 1 hónap és tudomásom szerint még mindig nincs meg a baloldali pártoknak és az MHM-nek a 20 ezer aláírás, abból viszont már csak 6 nap van vissza a maival együtt. Azért ez változás.

Azt nem lehet mondani, hogy csend van. Országjárásban van Magyar Péter, Orbán Viktor, Toroczkai László, hogy a többiek tudtommal egyelőre nincsenek, annak lehet oka a "félelem", MP feltüzelte az un. ellenzéki/kormánykritikus tábort elsősorban a baloldali ellenzékkel szemben, mert a Fidesszel szemben nem kellett. :)

ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

N indultam a kerületben mint független egyesületi tag. (BP, XVII)


Sajnos sok ember elutasító vagy a körzeti Fidesz már lejárta a részt, nekem 4 nappal később adtak ki a papírt. Sajnos annyi idő elég volt nekik a szavazatokra..

ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!