Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül van még más aki...

Rajtam kívül van még más aki szinte MINDENBEN a Fidesz álláspontja ellen van?

Figyelt kérdés

Izrael - Palesztina


A fidesz álláspontja --> 🇮🇱

Az én álláspontom --> 🇵🇸 (és nem, nem vagyok hamasz-parti)


Ujgurisztán - Kína


A fidesz álláspontja --> 🇨🇳

Az én álláspontom --> 🌙🟦


Azerbajdzsán - Örményország


A fidesz álláspontja --> 🇦🇿

Az én álláspontom --> 🇦🇲


USA - Szerbia


A fidesz álláspontja --> 🇺🇲

Az én álláspontom --> 🇷🇸


És még folytathatnám. Tulajdonképpen mindenben Orbán Viktor álláspontja vagyok, mindez úgy, hogy amúgy a legkevésbé sem vagyok liberális.

Más van hasonlóan vagy én vagyok az egyetlen ilyen álláspontokkal?



ápr. 28. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem teljesen vegyes, amúgy a Fidesz csak üzleti érdekből képviseli ezeket az álláspontokat, nem meggyöződésből.


Amúgy mire gondoltál USA - Szerbia-val kapcsolatban?

ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Szerbia 1999-es amerikai lebombázása

ápr. 28. 01:06
 3/7 Lord Gauldoth ***** válasza:
76%

Ebből a kérdésből hogy maradt ki az orosz-ukrán konfliktus?


Amúgy a pontkoról:


1. Izrael egy mesterségesen létrehozott elnyomó ország. Amit meg a Hamasz tett, arra nincs magyarázat, hacsak nem izraeli érdekből jártak el, hogy legyen "casus belli" és még inkább elnyomni őket. Nem hihette el senki az arabok között, hogy legyőzhetik Izraelt. Ha Izrael önálló hadereje nem is lenne elég (de az), akkor is megvédenék a nyugati országok. Pártján egyiknek sem tudok állni, mert a terrorizmus nem támogatható, de az elnyomás sem. Palesztina és a palesztinok jobbat érdemelnének.


2. Ami az ujgurok ellen zajlik, azt 70 éve népírtásnak hívták, és akik elkövették mind a mai napig a gonoszság jelképei. Viszont kínával ma nem csak hazánk, senki nem áll szembe konfrontálódni. (Csicska világ, de komolyan)


3. Nem ismerem eléggé, hogy véleményt alkossak


4. Nem is hallottam erről, de a neten sem találtam rá találatot első keresésre. Mi ez?


5. Orosz-ukrán: Senki sem szent, de azért a kormány álláspontja, hogy a megtámadott, védekező országon kéri számon a békét, az nettó nevetséges, és mutatja, hogy kinek a zsebében vagyunk.

ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyrészt legtöbb embert marhára nem gondolkodik el ezekről (kit érdekel ma már Szerbia vs USA?), másrészt szerintem te önkényesen böktél ofa pár betűt, hogy mi a "Fidesz álláspontja". Ezek ennél jóval bonyolultabb kérdések.
ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es: annyira az USA oldalán voltunk, hogy Magyarország ellenezte és elítélte az egészet, sőt Orbán megtagadta, hogy Magyarország megtámadja Jugoszláviát. (Tudod, régen Szerbia ennek volt a része.) Jelenleg is támogatjuk a szerbeket.
ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Orbán konkrétan abba is beleegyezett, hogy a Szerbiát lebombázó gépek Magyarországról induljanak. A sok jobber pedig ujjongott, hogy éljen Szerbia lebombázása. Sokan még a mai napig is jogosnak tartják a Szerbia elleni agressziót.

ápr. 28. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért csúsztatsz és mit akarsz elérni ezzel, de maga Vucic köszönte meg Orbánnak, hogy akkor nem állt a NATO pártjára.
ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!