Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KDMP is kormányon van akkor...

KDMP is kormányon van akkor miért nincs keresztény állam? Miért nem keresztény újra Magyarország hiszen megvan a kétharmad

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is KDNP. Másodszor meg mi bajod van?
2010. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

A KDNP-nek még 2 %-a sincs,csak a Fidesszel együtt indult,azért van kormányon.

Az országban pedig többen vannak,akik nem keresztények,mint akik keresztények. Őket egy demokráciában nem lehet kötelezni,hogy kövessék a kereszténységet.

2010. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem KDMP.


2. Te hogyan képzeled el a "keresztény Magyarországot"? Vallásszabadság van, szabadon járhatsz templomba (már legkevesebb 20 éve így van), vannak egyházi iskolák, különböző keresztény klubok, egyletek, missziók? Mégis mi kell még?

2010. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha keresztény államban akarsz élni, emigrálj a Vatikánba.
2010. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én ezelőtt is keresztény voltam, most is az vagyok, meg még jó ideig maradok is. És ez független a pártoktól.
2010. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sok Nyugat-Europai allamban van/volt Kereszteny demokrata part kormanyon. Nezd meg ott mi a helyzet. Egyebkent mit ertesz "kereszteny" orszag alatt?
2010. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Így is túl sok a keresztény az országban, nem kell ide még több. Ha pedig te vagy a tegnapi alkotmányos idióta, akinek törölték a kárdását, akkor nem kezdem újra a vitát.
2010. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

„Az országban pedig többen vannak,akik nem keresztények,mint akik keresztények.”


A népszámlálás alapján ez kamu.


„Nagyon sok Nyugat-Europai allamban van/volt Kereszteny demokrata part kormanyon. Nezd meg ott mi a helyzet.”

Hát igen, azt hiszem ráéreztél. Azoknak sincs túl sok közük a kereszténység lényegéhez.

2010. okt. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez az "agyonképzett barátunk", - megint kezdi a diszkrét provokációját, hogy később oszthassa "az áldást".
2010. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Az ország akkor lenne keresztény, ha nem lenne annyi langyos keresztény, aki a népszámláláson bejelöli azt az egyházat, ahova néhanapján, ünnepekkor elmegy templomba.
2010. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!