Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a magyarokról, akik a múltban élnek,visszasírják Trianont, úgy mennek külföldre, hogy nagymagyar zászló van a kocsijukon?

Figyelt kérdés
Ezt a jelenséget csak nalunk latom. Németek, osztrákok nem ragasztanak birodalmi zászlót a kocsijukra. Vagy pl a mexikoiak akik 10x nagyobb területet vesztettek el. Mi miért élünk ennyire a múltban?

ápr. 28. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Ez talán ha 10% a népességénlek..
ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Támogatom.
ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Itt a Kis-Balatonnál a szembe szomszédom német és kint lóg a bejárat felett a bajor és a német zászló..
ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1) az rengeteg sajnos.
ápr. 28. 16:32
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Az nem csípi a szemed mikor a románok Tepes képével rohangálnak, hol vagy Tepes felirattal?
ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Ha kiteszi azt a zászlót;az egy tiszteletre méltó vállalás.Mindenkinek így kellene tennie..


"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,

Hiszek egy isteni örök igazságban,

Hiszek Magyarország feltámadásában"

ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Ezek az emberek mind elveszett életek, bukott senkik. Nem is értem hogy hogyan lehet ennyire beleesni a fasiszta múltunkba.
ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3) az más, büszke a németségére, nem is erről van szó. Ha valaki kiteszi a magyar zászlót, az is ok. De miért mennek pl Szlovákiába, Romániába nagymagyar zászlóval az autójukon? Mit várnak el? Amúgy nekem van több szlovák, meg román barátom, és ők csak röhögnek ezen, hogy mi még mindig a múltban élünk, miközben így hogy Schengen országokról van szó, a határoknak semmi jelentősége.
ápr. 28. 16:58
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

8


"Amúgy nekem van több szlovák, meg román barátom, és ők csak röhögnek ezen, hogy mi még mindig a múltban élünk, miközben így hogy Schengen országokról van szó, a határoknak semmi jelentősége"


Oké.Ha nincs semmi jelentősége a határoknak,akkor adják vissza amit eleik eloroztak.Ez egy szép gesztus lenne tőlük...Azért próbaképpen felvethetnéd ezt az ötletet is a barátaidnak.Érdekelne mit szólnának hozzá.

ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Én román tolmács vagyok, szóval van összehasonlítási alapom. Se Romániában, se Magyarországon nem érdeklik ezek a dolgok, amiket felsoroltál, de mint Romániában, mint Magyarországon van egy szűk réteg, amik vevők a nacionlista jelszavakra. Romániában is találsz a Dnyesztertől a Tiszáig terjedő térképemlémákat, meg hasonló jelképeket.... Csak nyilván ritkán, ahogy Magyarországon se gyakran látni olyan jelképekkel felszeret autókat amiket mondtál...
ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!