Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a magyarokról, akik a múltban élnek,visszasírják Trianont, úgy mennek külföldre, hogy nagymagyar zászló van a kocsijukon?

Figyelt kérdés
Ezt a jelenséget csak nalunk latom. Németek, osztrákok nem ragasztanak birodalmi zászlót a kocsijukra. Vagy pl a mexikoiak akik 10x nagyobb területet vesztettek el. Mi miért élünk ennyire a múltban?

ápr. 28. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
"Amúgy nekem van több szlovák, meg román barátom, és ők csak röhögnek ezen, hogy mi még mindig a múltban élünk" Szlovákiában meg Romániában nem találni nacionalistákat vagy mi?
ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10) én elég sok ilyen autót látok.
ápr. 28. 17:32
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
12) Az te vagy. Én meg mostanában egyáltalán nem is láttam ilyen autót.
ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Keleti országokban, nem csak nálunk, hanem elég sokkelet európai országban álmodoznak sokan ilyen dolgokról. De inkább avval kellene foglalkozniuk , hogy ne fogyjon ilyen rohamosan a lakosság. Van egy szűkebb réteg aki szinte egymásnak esnek magyarok és románok között erdely miatt. Ehhez képest Románia az elmúlt 300 evben 3-4 millió lakost vezetett, Magyarország meg kozel 1 milliót. Lehet itt ezen vitatkozni, de inkabb arra kellene törekedni, hogy a nyugati országokba ne meneküljön el keletről ennyi fiatal.
ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nnnn5555 ***** válasza:
Baromságokat beszélsz, kiállás a saját néped mellett a legtermészetesebb politikai gondolat. Mindenki más is ezt csinálja, lásd Izrael, Oroszország, Kína, ...
máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!