Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentumnak van még jövője...

A momentumnak van még jövője egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sokat gyengültek. Lassan ők is 1-2%-os törpe párt lesznek?
ápr. 28. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehetséges. Én bízom benne, hogy az EP választáson hozzák az 5%-ot. Sajnos én egyik másik párt tevékenységéről semmit nem tudok az EU-ban, de a Momentumról sokat lehetett hallani. Nekem, budai fiatalnak szimpatikusak.
ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Vélhetően nem sok, Magyar Péter most elküldte őket a fenébe.


Nem hiszek abban, hogy tehet olyat egy magyar EP-képviselő, hogy megszavaz olyan állásfoglalásokat, amikkel lehet, hogy belerúg Orbán Viktorba, ezzel egyébként belpolitikai értelemben mindig jót tesznek neki, de elérik azt is, hogy az uniós intézményekben arra az álláspontra jussanak, hogy fel kell függeszteni az uniós pénzeket. Ezzel nem csak Tiborcz Istvánba rúgnak bele, belerúgnak az egész magyar kis- és középvállalkozói szektorba, a magyar gazdákba, a szociális és egészségügyi intézményeinkbe.


Magyar Péter kitért arra is, hogy „van egyfajta zsarolás és kettős mérce Brüsszel részéről”, ezt onnan is tudja, hogy ott dolgozott, a Sargentini-jelentés pontjainak többségét „bullshitnek” nevezte


[link]



Talán ez sok embernek felnyitja a szemét, és a hazaáruló Momentum eltűnik.

ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem lesznek 1-2%-osak, és vannak polgármestereik, parlamenti képviselőik, szóval, ha nem jön össze az EP, akkor sem érdemes temetni őket még.
ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
3: egy párt, amelyik bezuhan 5% alá, a teljes eljelentéktelenedés felé süllyed.
ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

#2


Te komolyan elhiszed, hogy itthon az Uniós pénzből kapnál akár egy fillért is? Mindet ellopják vagy stadiont és hasonló hülyeségeket építenek belőle.


A legjobb amit tehet az EU, hogy nem küldenek pénzt.


A momentum teljesen halott pártnak tűnik, még a 20 ezer aláírás is kérdéses, hogy összejön-e nekik és a többi ellenzéki pártnak is.


Én most Magyar Péternek adok egy esélyt, a momentumban nem látom már a jövőt, elhaladt felettük az idő és nem sikeeült túl sok mindent tenniük, pedig anno nagy volt a lelkesedés.


Mellesleg nem volt szimpatikus, hogy 2022-es vereség után csomó Momentumos átment a DK-ba...

ápr. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Nem nekem kell kapnom személyesen, hanem az országnak. És igen, már kapott a munkahelyem is. Semmiféle stadion nem épült amúgy EU-s pénzből, EU-s pénzből az épül, amit az EU jóváhagy.
ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: az, hogy egyesek átmentek a dk-ba, őket minősíti, nem a Momentumot
ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!