Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, hogy van ez...

Ellenzékiek, hogy van ez nálatok hogy "Magyar Pétert támadják ezért ő jó". Ha Orbánt is támadják ő akkor miért nem jó?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


ebben a kérdésben ez felmerült de senki nem adott választ a kérdésekre.


ápr. 28. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Varga tényszerűen outsider ügyészséget tekintve lévén hogy nem ott dolgozott soha. Azt nem állítom hogy hazug hanem azt hogy amit mástól hallott az aligha helytálló (ő is másra hivatkozott és nem esküdözött hogy erre mérget lehet venni)."


Igazad van, nem esküdözött rá, mérget sem vett be és nem mondta azt sem "becs szó" és még az ujjai is lehet hogy "csuriban" voltak miközben ezt mondta. "Aligha helytálló"? :D Végülis lehet mint ahogy az is hogy csak vicceltek nem? Néha talán ilyen poénokat sütnek el egymás között. Viccet félretéve, te annyi érvet vonultatsz fel hogy "hát az biztos nem igaz és hülyeség" míg a mások oldalon Varga Judit állítása van erre vonatkozóna. Arról pedig egyáltalán szó sincs hogy ő ezt milyen körülmények között kitől, hol mikor hallotta vagy hányad kézből volt neki ez az információ. Én feltételezni vélem hogy nem beszélne ilyen szamárságokat még otthon a férjének sem (még övcsatos nadrág támadás alatt sem) ha nem lenne biztos benne hogy az adott cselekmény megtörtént. Ebben az esetben pedig minimum utána kell járni és ki kell vizsgálni hogy ebből mi igaz és mi nem. Az amit itt előadsz az számomra arra enged következtetni hogy bár az objektivitásba igyekszel csomagolni magad, de közben mégis túlzóan bagatelizálod a dolgot.


"Megjegyezném hogy ahhoz hogy nyomozati iratot manipuláljanak ahhoz nem elég az ügyészségre menni. Van egy példány rendőrségen, van egy az ügyészségen (nem non stop hanem nyomozás hosszabbítás kapcsán küldi a rendőrség azzal hogy milyen nyomozati cselekményt végzett és még mit tervez.. ügyészség mint a nyomozást felügyelő szerv átiratot ír hogy mittudomén ne csak ezt hanem azt a nyomozati cselekményt is végezzétek el hogy vádképes legyen stb) plusz lehet még egy harmadik példány bíróságon ha pl volt letartóztatás (végrehajtós ügyben pont hogy volt) mert az a nyomozási bíró hatásköre. Tehát három helyre kellett volna bemenni manipulálni, sőt az még mindig nem lett volna elég mert az előzményekkel tisztában lévőket (az ügy előadóit plusz a feletteseiket akiknek referálnak) szintén be kellett volna fenyíteni hogy "...akkor ezekre nem emlékszel többé öcsisajt". Hát, túlzottan filmszerű Bond& Al Capone egyveleg."


Nem tudja senki hogy hogyan lehet véghez vinni ilyesmit, nem tudom azt sem hogy csak kulcsra zárt ajtó vagy valami féle elektromos beléptető kártya mögött vannak ezek az iratok, azt sem tudja senki hol hány példányban fordulnak elő és azt sem tudja nyilván egy átlag ember hogy ezek az anyagok teljesen pontosan kinek a kezei között mennek át és milyen alá-fölé rendeltség esetén férhet hozzá bárki. De mindez nem is lényeges mivel nem vagyok sem ügyész, se nyomozó, sem miniszter sem semmi ilyen. Tehát hogy pontosan hogyan csinálhatták volna ha megcsinálták természetesen lövésesem sincsen. Ezek mind a "hogyan" kérdéskörbe tartoznak. Amit tudni lehet hogy egy hivatalban lévő igazságügyi miniszter úgy tudja hogy ez meg tudott történni.


Ha valakiről olyan információ jut a birtokomba hogy egy jó nagy disznóságot elkövetett akkor valahogy nem lenne képes a bizalmam helyreállítani azzal hogy hosszasan sorolja egyébként ezt neki milyen nehéz lett volna megtennie.

máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Vargát azóta kihallgatták, ott nyilván elmondta mit miért szövegelt... és az lesz a fajsúlyos mert azt törvényi figyelmeztetésekre való felhívás (hamis tanúzás és hamis vád következményeiről) tette meg. Azt értsd meg (beismerten nem szakmabeliként)hogy a minisztérium és az ügyészség nincs alá fölé rendeltségi viszonyban (van olyan ország persze ahol igen). Ez olyan mintha a trafikbolt tulaja el tudná képzelni hogy a szomszéd albán pékségben inzultálják az alkalmazottakat
máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Vargát azóta kihallgatták, ott nyilván elmondta mit miért szövegelt... "


Szerinted mit mondott? Mennyire tartod most komolyan életszerűnek hogy ott is azzal kábított mindenkit hogy MP fenyegetésének hatására csiripelt zagyvaságokat amiket saját maga sem hisz el? Komolyan kérdezem tőled te miért csinálod ezt? Miért próbálod mosdatni őket? Nincsen bennem indulat nehogy félre értsd én egyszerűen csak nem értem. Van egy pár alak aki különböző felületeken a széllel szemben psálva próbálja bizonygatni hogy "nincs itt semmi látnivaló" hogy "ez nem jelent semmit". És azt még értem hogy az ilyen megafonos túlmozgásos affektálós nyaloncok miért csinálják, de hogy totál random emberek ezt nem. Nem azt mondom hogy azért mert sokan így gondolják biztosan minden igaz, de szerintem nem kell különösebben magas intellektus hogy egy átlag ember is érzékelje itt gond van, és hogy mindenkit próbálnak hülyének nézni akit csak tudnak.


"és az lesz a fajsúlyos mert azt törvényi figyelmeztetésekre való felhívás (hamis tanúzás és hamis vád következményeiről) tette meg."


Nem ez a fontos kérdés hogy nekik hazudott e. Feltételezem hogy egyébként nem tette. Viszont nyilván ebből semmi nem fog kiderülni illetve a leg kevésbé sem szeretnék hogy az igazság napvilágra kerüljön.


"Azt értsd meg (beismerten nem szakmabeliként)hogy a minisztérium és az ügyészség nincs alá fölé rendeltségi viszonyban (van olyan ország persze ahol igen). "


Ismét felhívom rá figyelmedet hogy beismerten nem szakmabeliként ez teljesen lényegtelen. Elvileg ugye olyan sem történhet hogy önkényesen kiveszi magát valaki az ügyészségi iratokból ..aztán egy igazságügyi miniszter szerint meg mégis.


"Ez olyan mintha a trafikbolt tulaja el tudná képzelni hogy a szomszéd albán pékségben inzultálják az alkalmazottakat"


Rendben, értem. Tehát akkor VJ képzelődött? Ugye? Izzadságszagú amit csinálsz.

máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt én is tudom hogy van ilyen tábor meg olyan tábor aminek tagjai egyik féltől mindent elhisz másiktól semmit és fordítva. Én abból az okból egyénieskedem és alakítok ki álláspontot ebben a témában mert értek hozzá, valaki issza az adott ember szavait én viszont tudom szakmából eredően hogy csak a meleg levegő jött ki a szájából. Az ügyészségi iratok manipulálása nem csak elvileg hanem gyakorlatilag sem lehetséges (legalábbis nem eredményesen lebukás nélkül). Most az szól mellette hogy valaki legyen az miniszter elképzelhetőnek tartja?Nem érdekel képzelődik e Varga az sem ha esetleg alva járt közben. Te nem értesz hozzá de hivatkozol arra aki szintén nem eléggé. Nem kell izzadnom azon hogy leszóljam amannak a vélt hozzáértését is
máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Azt én is tudom hogy van ilyen tábor meg olyan tábor aminek tagjai egyik féltől mindent elhisz másiktól semmit és fordítva."


Az ilyeneket én is utálom. Voltam én már ezen az oldalon is fideszestől, elkezdve libsin át, náciág bármi.


" Én abból az okból egyénieskedem és alakítok ki álláspontot ebben a témában mert értek hozzá, valaki issza az adott ember szavait én viszont tudom szakmából eredően hogy csak a meleg levegő jött ki a szájából. "


Nincs szükség mellébeszélésre mert senki nem issza MP szavait. Én legalábbis nem. Ezzel szalmabáboznod minimum felesleges. Ha érdemben akarsz hozzászólni akkor azt kritizáld amire szó volt.


"Az ügyészségi iratok manipulálása nem csak elvileg hanem gyakorlatilag sem lehetséges (legalábbis nem eredményesen lebukás nélkül)."


Ebben az országban nagyon sok ilyen "elvileg nem lehetséges" dolog van ami valahogy mégis lehetséges. Szerintem amíg egy szűk körön belül tudják tartani hogy "lebuktak" addig lőtéri kutyát nem érdekli ki mit csinált. Őszintén szólva tény hogy mérhetetlenül kevés ember van (dolgozzon is bárhol) aki hajlandó felrúgni a szaros vödröt adott esetben. Sajnos nem így működnek. Szívesen vállalom a konteós szerepét ha ennyire biztos vagy ebben.


"Nem érdekel képzelődik e Varga az sem ha esetleg alva járt közben. Te nem értesz hozzá de hivatkozol arra aki szintén nem eléggé."


Ha nem érdekel akkor ne magyarázd a bizonyítványt helyette hogy csak szövegel és biztos csak hallotta valahol.


"Te nem értesz hozzá de hivatkozol arra aki szintén nem eléggé."


A sztori lényegét tekintve nem kell értenem hozzá, hiszen a gyanú az hogy nagyon durván visszaélnek a törvényekkel. Abban meg teljesen biztos vagyok hogy bármire képesek a hatalom megtartása érdekében.


"Nem kell izzadnom azon hogy leszóljam amannak a vélt hozzáértését is"


Csak szerintem face to face maga VJ is kinevetne téged. Nyilván szerinted az is egy konteo hogy nem is magától találja ki mit mikor kinek hol hányszor nyilatkozik? Ugye? Természetesen nem adják a szájába és önállóan hozza meg ezeket a döntéseket :) Bilibe lóg a kezed

máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Te eldöntötted hogy elhiszed, mégcsak nem is kételkedsz. De fölösleges sokat írnod nekem mert számomra vannak olyan részei a történetnek amit egyszerűen nem veszek be sőt komolytalannak tartok. Ha olyanokat mondott volna Magyar hogy itt meg ott meg amott ennyi vagy annyi stikli van... azzal úgy lettem volna hogy persze lehet aztán majd eldöntöm hogy a kutyát vagy az ebet választom illetve a 19 et vagy az egy híján 20-at. De az ügyészségi iratos sztorinál nekem nem a lóláb lóg ki hanem a ménes.
máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az hogy a fideszes politikusoknál ott van a pedofil mentegetés bűne, az nem baj, de hogy Magyar Péter összeveszett a nőjével na az mekkora bűn! Viccesek vagytok..
máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése. Ezzel a váddal akár én is illethetnélek téged. Te eldöntötted hogy ezt lehetetlen lenne megcsinálni. Én pont hogy kételkedek. Fogalmam sincsen pontosan mi történt és hogyan csinálták, ugyanakkor amiket VJ mondott nagyon súlyos vádak ahhoz hogy semmiségnek legyen titulálva és úgy tűnik te ezt nagyon bagatelizálod. Egyébként két külön dolog az hogy valamilyen eljárást bizonyíték hiányában meg kell szüntetni és az is hogy az adott bűncselekmény valóban megtörtént e vagy sem. Te szakmabeliként ezzel nyilván tisztában vagy. Ne írd le kérlek még egyszer hogy "há de izé lehetetlen." Tudod nincs lehetetlen csak tehetetlen. Ne legyenek illúzióid felőle hogy adott pozícióban lévő a munkáját végezni akaró személyeket is simán megfenyegetik és megzsarolják valamivel ha fogad szót. Persze nyugodtan ringasd csak magad édesded álomba ezzel a naivitással. Abban is teljesen biztos vagyok hogy jelenleg is nagyon komoly titkosszolgálati módszerekkel próbálnak utána nézni MP-nek hogy hol tárol még bármi féle kompromitáló anyagot velük szemben és nyilván nem hivatalos módszerekkel fű alatt megpróbálják ezeket eltöntetni, megszerezni, letörölni, felbérelni megfelelő személyeket akik elvégzik a piszkos munkát.
máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Itt nincs vége még az eljárásnak, csak nemrég kezdődött.
máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!