Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter csak addig lesz...

Magyar Péter csak addig lesz a magyar emberek "hőse", amíg újra havi 4-5 millió forint lesz a fizetése?

Figyelt kérdés
Ahogy az a NER-es korszakában is volt?

ápr. 29. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Honnan lesz majd ennyi a fizetése? Feltételezem soha semmit nem hallgattál meg tőle és azt hiszed, hogy menni fog majd az eu parlamentbe, mikor ezerszer elmondta, hogy nem?
ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, most hogy tudod ezt az infót, mehetsz vissza a gyárba. Kezdődik a műszak.
ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Magyar Péter vagy tényleg saját zsebből finanszírozza a százmilliós tüntetésit és akkor ennél sokkal nagyobb jövedelmet remélve teszi.


Vagy


Feltehetően finanszírozzák neki és akkor már sokkal nagyobb jövedelme van.


Lehet választani!

ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
1: Akkor nem kellett volna a lista befutó helyére tennie magát. Aztán egy dolog, hogy mit mond most, de holnap mondhat mást.
ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyetlen magyar embernek sem az a baja akármelyik politikussal, hogy a legális fizetése mondjuk 4-5 millió, hanem az a baja, hogy tönkreteszik az országot.
ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Úgy érted, hogy észbe kapott, és majd elmúlik? Érdekes gondolat...
ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora proli kerdes mar ez. Nekem sincs havi 700-nal tobb, de nem fogok itt sirankozni h bezzeg neki tobb van
ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Orbàn gazdàdnak milliàrdjai vannak a lopott pènzből, a milliòs fizetèsèn túl is, de az gondolom nem zavar.
ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

#3

Véleményem szerint, túl sok a feltételezés ezzel kapcsolatban. Szerintem a 60-70%-át a beszédeinek meghallgattam. Nem minden alkalommal, de elég gyakran megnevezi a forrásait, illetve azt is többször említi, hogy amint lemegy ez a kampány, ki fogja tenni a számlákat és a költségeit a rendezvényeknek. Kíváncsian várom én is.

#4

Ki a fenét kellett volna odaraknia? Az ismeretlen jelölteket? Amennyiben bejut és nem lép vissza a jelöltjei javára, máris behúzhatnak neki egy strigulát akik a bukását várják. Legalább hamar kiderül róla, hogy ő sem szavahihető.

máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolom, hogy Magyar Pétert alapból a pénz motiválja, ha így lenne, akkor maradt volna a NER-ben - ott pénzügyileg sokkal jobban kijött volna.
máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!