Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek miért nincs sosem...

A Fidesznek miért nincs sosem kidolgozott programja a választásokra a Sorosozáson, Gyurcsányozáson meg a baloldalozáson kívül?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 09:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

3)A 2010-es vàlasztàsokra még volt programja a Fidesznek.

Forràs: [link]

Azóta valóban nem

ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Van programjuk, nem ez a gond velük, hanem az, hogy nem ezzel kampányolnak a 2018-as választások óta… Egy olyan pártra szavaznak ezek a felettéb okos emberek, akik óvodás módjára azzal kampányolnak, hogy mini feri, baloldal nagyon rósz brühü, brüsszel bánt minket, nyugat pénzel mindenkit aki ellenzéki, az ellenzék alkalmatlan, az ellenzék szuper okos gonoszokból áll akik a CIA-vel működnek együtt, mindenki gyurcsány embere, stb stb stb…
ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14%
12: Miért kéne mással kampányolni, ha ezzel lehet nyerni?
ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú, hogy azért, mert ez működik.


A választási program természete, hogy megígérsz dolgokat, akinek pedig tetszik amit ígértél, és még el is hiszi neked, az rád szavaz. Cserébe ha nem tartod be, akkor számonkérhető leszel, és az ellenzék kezébe fegyvert adsz.


A Fidesznek, nemhogy nem kell szavazókat szereznie, hanem még ha 10%-át elbukná a legutóbbinak, még azzal is megmaradna a helyzete. Mivel nem kell meggyőzniük senkit, a saját programnak nem hoz nekik semmit, cserébe a számonkérhetőség kockázatát behozza a képbe. Nekik éppen elég annyit elérniük, hogy a szavazóik biztosan ne higgyék el az ellefelek programját, és kész vannak.

ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
14# Az ellenzék hitelének rontásáért -Budapesten- Karácsony Gergely többet tett, mint a Fidesz.
ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%
A fidesz "folytatjuk" kampánya tökéletesen működik. Az ellenzék ugyanis az elért eredményeknek az ellentétét szeretné. Le is szavazzák őket simán, teljesen érthetetlen, amit az ellenzék szeretne.
ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Mert a szavazóik általában 60IQ alatt vannak, így a propaganda többet ér mint a programok.
ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a #16-os válasz a tökéletes példa: meg van győződve arról, hogy tudja, mit akar az ellenzék (ami gyanítom brüsszeli bürokraták seggének kinyalását, a nemzetiség eltiprását, az ország háborúba sodrását és természetesen kiskorúak átoperálását takarja), és fel sem tűnik neki, hogy ezt mind Rogánéktól hallotta.


Ide nem kell program, ha ez megvan, akkor bármekkora szart csinálhat a Fidesz, a lényeg, hogy ők legalább nem "libsik".

ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%

18, Köszi, én olvastam az ellenzék programját 2 éve a választások előtt, nem kell bemutatni. Nem véletlenül nem szavaztam rájuk. Sokan szerintem csak az első pontig jutottak, és elég is volt nekik. Segélyezés, többkulcsos adó. Már ment is a fideszre az x. De a többi pontban se volt semmi konkrétum, semmi olyan, ami miatt oda szavaztam volna.

Vannak olyan elcsépeltnek hitt témák, amik vidéken igenis fontosak, munkahelyek, családtámogatások, béke és biztonság, és ezekkel rendre nem tud mit kezdeni az ellenzék.

ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!