Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek mi az àllàspon...

Magyar Péternek mi az àllàspontja a marihuána legalizàlàsàról?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ellenzi.
ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Járkál minden fele, nyugodtan oda tudsz menni az egyik helyszínre és feltehet neki ezt a kérdést.
ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Orvosi marihuána legalizálásáról beszélt, hogy ezt orvos szakemberekre bízná.
ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én minden ilyen droghasználot kérdés nélkül kiküldenèm a Szahara közepére és szenvedjen.
ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
idehaza ezzel sok választót elriasztana, és fogást találna rajta mindenki szóval biztos nem támogatja.
ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es. Akkor az alkoholista Magyarország lakóinak 90%-át is küldhetnéd.
ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyarországi legalizálásig még jópár év/évtized el fog telni. Egyszerűen nincs rá felkészülve a magyar nép. Nincs rendes edukáció a szerekkel kapcsolatban, a társadalom többsége nem tud semmit róluk, csak azt, hogy rettegni kell tőlük (érdekes, hogy ez a mintázat milyen sok téren megjelenik, nem?). Ilyen helyzetben a legalizálásról beszélni politikai öngyilkosság lenne. A dekriminalizálásig viszont szerintem el lehet jutni hamarosan, az EU-ban sok helyen már meg is történt ez. Szerintem, ha egy olyan párt kerül hatalomra, aki konzervatív ugyan, de követi valamennyire az Uniós tendenciákat, nem kizárt, hogy eljön a dekriminalizáció ideje. A dekriminalizáció hasznos és fontos lépés lenne, és NEM növelné meg a szerhasználatot. Bővebben tudtok erről olvasni, pl. itt: [link]
máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!