Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a Kannabisz...

Támogatnátok a Kannabisz legalizálását?

Figyelt kérdés

Egyre több ország adja be a derekát, hogy a polgárok legális szinten is hozzájuthassanak kannabisz/Marihuána/kender termékekhez. Ennek ugyebár vannak előnyei (pl. bizonyítottan segít sok betegség/szindroma kezelésében, az befolyó adó gazdasági előnyökhöz vezethet, csökkenthetné a kriminalitás ebben a szektorban stb.


és persze hátrányai (pl. ez egy könnyű drog ami függőséget okozhat, és mivel tudatmodosító hatása van, megnövekedhetne a balesetek száma, bár ez mondjuk az alkohol esetében is így van.)


Ti mit gondoltok erről? Van esély, hogy MO-n egyszer legális legyen a Kannabisz, illetve támogatnátok?



2022. jan. 17. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatom akár a kikapcsolódási célú legalizálást is.
Igen, de kizárolag orvosi célra.
Nem támogatom a legalizáció bármilyen típusát.
Nekem Mindegy.
80 szavazat
1 2 3
 1/26 meszike91 ***** válasza:
55%
nem veszélyesebb mint az alkohol
2022. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Aki ezt ígéri arra szavazok. Ennyire egyszerű.
2022. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
#1 Rossz érvelés, mivel az alkohol is NAGYON veszélyes!
2022. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%

Én igen, mivel szívtam is különféle típusokat, és ledöbbentem mennyire nem hasonlítható az alkoholhoz, mérföldekkel komfortosabb és akár napi használatban is vállalható következmények nélkül. Ugye némi alkohol után fáradt, rossz közérzetű az ember, kannabisznál 40 perc után nincs semmi, amellett hogy előtte kicsit lelassultál, és olyankor nem tanácsos vezetni, dolgozni.


De messzemenően szorgalmaznám azt hogy legalizálják, az alkohol sokkal durvább és mégis legális, marihuána meg szocializál, de semmiféleképp nem agresszivitást vált ki.

2022. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Igen, én nem fogyasztok de mivel 0 értelme van tiltani lehetne legális, az minimum, hogy gyógyászati célokra. És nem foglalná felesleges erőforrásokat az üldözése.
2022. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Továbbra SEM!
2022. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

"nem veszélyesebb mint az alkohol"


Nem akarjuk, hogy a részeg sofőrök mellett még a bemariskázott idióták is ártatlanok vérét ontsák az utakon.

2022. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Akik elkezdik a hülye válaszok irkálását, azok először szívjanak már bele csak egyszer, és utána alkossanak véleményt.

De tudom = a heroinnal :D

2022. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Még csak az kéne. Nem elég a sok alkoholista, jöjjenek a narkósok is... Úgysincs még elég baleset és haláleset olyan dolgokból, mint az ittas vezetés, a telefon basztatása miatti figyelmetlenség, meg hasonló dolgok.
2022. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem, és aki azzal jön hogy hát jajj mert alkohol, cigi is legális az nem azt jelenti, hogy még egy szert engedélyezni kell.


Anélkül is van elég drogos az utcákon, akkor csak még több lenne.

2022. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!