Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet utánna nézni,ezeknek...

Hol lehet utánna nézni,ezeknek az állításoknak?

Figyelt kérdés

Állítolag ,Szijjártóék nem rég 5 milliót költöttek zsemlére. Egy kedves ismerősőmmel épp azon tanakodtunk és vitatkozunk valamin,amire nincs bizonyítékunk sem csak állítások vannak rá. Probáltam keresgélni az interneten,de nem találtam semmit. Esetleg , valaki tudja hogy hol lehet látni ezeket a számlákat? Ha már az adnkból van finanszírozva.

Szóval,hol tudom biztosra megnézni,hogy valóban ennyi és annyi lett költve pl: Jelenleg zsemlére egy repülő úton.

Nem olyan bizonyítékok érdekelnek,amit egy újság írt,hogy enyi meg annyi millióba került ez meg az..

Hanem ,amit valóban az éríntettek tettek nyílvánoságra,már ha van ilyen.


ápr. 29. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, az egész egy népes küldöttség repülőgépes étkezési költsége volt, nem zsemle. Amúgy tényleg drága volt, de ezeket valami alkalmazottak szervezik meg, nem egy miniszter.
ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közben ,találtam egy ilyet.


A gépek útjaira vonatkozó adatokat „honvédelmi és nemzetbiztonsági okokra” hivatkozva 30 évre titkosították, így csak 2050 körül derülhet ki, hogy hova, kit, miért és mennyiért szállítottak a honvédségi repülők.


Ha valóban ,titkosítva van ,akkor honnan vesszik ,hogy mennyi lett leszámlázva,hiszen titkos?

ápr. 29. 11:19
 3/6 A kérdező kommentje:
1 Szíjjártó maga mondta,hogy a repülőn zsemle volt,paprika és paradicsom. Mintha,lemenne a piacra..
ápr. 29. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
2: A catering költségek nem titkosak.
ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 Végül is ez igaz. De hol tudom ,megnézni?
ápr. 29. 11:39
 6/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Sehol, ki kell kérned az adatokat. Ha van rá időd és pénzed, megkaphatod.


[link]

ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!